Hell Game – online výherní automat

Na červených válcích výherního automatu Hell Game jsou kreslení ďáblové, kotle a vidle. Jedná se o pětiválcový automat s pěti řadami od společnosti Apollo Games, který využívá jejich charakteristickou výraznou grafiku a jednoduchou, ale přesvědčivou hratelnost.

Automat Hell Game si můžete zahrát online na počítači nebo mobilním zařízení a spustit si funkce, jako jsou rozšiřující se symboly Wild a násobitelé výher až 5x. Využijte možnost hazardní hry a můžete si několikanásobně zvýšit výplaty.

Dopřeje vám Pán podsvětí výhru? Vyzkoušejte ji v nejlepších online a mobilních kasinech a přesvědčte se sami.

V tomto ani v žádném jiném slotu od Apollo Games nenajdete pokročilou grafiku, ale to neznamená, že by výherní automat Hell Game postrádal kouzlo. Jasně červené barevné schéma se k tématu hodí a různé démonické symboly mají příjemný kreslený styl.

Uvidíte různé lebky, pentagramy, obrácené kříže a hořící ruku držící hromadu zlatých mincí. Láká vás podívat se dál? Pak se setkáte s ďáblem s jasně modrými vlasy a zářícíma očima a s chlapíkem, který před svým stínovým obličejem drží balíček karet. Dokonce i motivy netopýra a lebky obklopující válce umocňují vzhled této halloweenské výherní hry.

She-Devil je divoký symbol, takže pomáhá jako kterýkoli jiný, pokud dokáže překlenout mezery v nepřetržitém průběhu nebo přidat výhře hodnotu tím, že rozšíří kombinaci dále přes válce. Jedná se také o rozšiřující se symbol Wild, který se rozprostírá přes celý válec a při doplňování výher dělá ďábelský chechot.

Ve výherním automatu Hell Game nenajdete žádné kolo roztočení zdarma ani funkce sbírání výher. Není však zcela bez funkcí, protože za určité symboly sbíráte násobitele výher. Pokud zaplníte všechny tři řady tří, čtyř nebo všech pěti válců symboly kozí lebky, svitku, vidlí nebo kříže, vynásobí se vám výhry 3x, 4x, resp. 5x.

Jedná se o symboly s nižší hodnotou, ale vyhráváte ve všech pěti řadách, takže se výhry mohou snadno sčítat.

Stejně jako ostatní automaty řady Apollo Games nabízí i online automat Hell Game možnost sázet výhry. Než si vyzvednete výhru, klikněte na tlačítko Gamble a na obrazovce se objeví 12 hracích karet.

Rozhodněte, zda bude z balíčku vytažena červená nebo černá karta, a pokud vyberete správně, výhra se zdvojnásobí. Nezvykle, nebo možná vhodně, vzhledem k tématu, je zde možnost hazardní hry na prohru, kdy vyhrajete, pokud je tažená karta opakem vašeho výběru.

Za předpokladu, že jste si vybrali správně, můžete pak hrát znovu, vzít si polovinu výhry nebo si ji vybrat celou, ale jako vždy platí, že jakákoli špatná volba znamená ztrátu rizikové hry i případné výhry.

Hru Hell Game si můžete zahrát zdarma přímo zde, ale je to snadný automat, který si snadno osvojíte, a laťka pro hraní se sázkami o skutečné peníze je nastavena poměrně nízko. Grafika je příjemná, s několika pěknými detaily a úhlednými animacemi, které se přehrávají, když symboly vytvoří výhru. Například vidle odhalí číslo „666“ Šelmy a ďábelský pes na vás vrčí a cvaká z válců.

Rozšiřující se symboly Wild a násobitelé výher ze symbolů nižší hodnoty jsou zhruba takovým rozsahem bonusových funkcí. Kolo roztočení zdarma by bylo příjemným doplňkem, ale ne takovým, za který bychom prodali duši. V této podobě je online automat Hell Game dobře vypadajícím, přímočarým a příjemným přírůstkem do nabídky Apollo Games.

Najděte si ho na nejlepších online a mobilních stránkách. Ty, které nesou řadu Apollo Games, není snadné najít, takže jsme udělali práci za vás a představujeme nejlepší kasina zde na naší webové stránce.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Hell Game zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Hell Game

Vydání: 15.03.2019
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Hororové sloty
Bonus: Gamble, Multiplier, Wild Symbol, Bonus symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Hell Game

Hell Game je 5válcový automat.

Slot Hell Game si můžete zahrát zdarma zde na našich webových stránkách. Objevte zábavnou grafiku, naskládané divoké symboly a násobitele, aniž byste museli vsadit jediný cent z vlastních peněz.

Hell Game je automat kompatibilní s iPady, iPhony, Androidem a mobilními telefony s operačním systémem Windows. Výborně funguje také na platformách stolních počítačů a na nejlepších kasinových stránkách.