Horror Joker
95%

RTP

Vysoká

Volatilita

81 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Horror Joker
Vydání15.03.2019
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Gamble, Wild symbol
Téma Hororové automaty, Ovocné automaty

Symboly Automatu Horror Joker

Meloun

Meloun

Švestky

Švestky

Třešně

Třešně

Pomeranč

Pomeranč

Citron

Citron

Duch

Duch

Dýně

Dýně

Hrozny

Hrozny

Symbol Wild

Symbol Wild

Symbol Wild je vyobrazen ve stylu slavného monstra Frankenstein. Tento netradiční a zábavný design dodává hře osobitý charakter a zároveň vytváří napínavou atmosféru. Když se na válce objeví Frankenstein, který zastupuje Wild symbol, rozšiřuje se po celé délce válce a aktivuje všechny 81 výherních linií.

Horror Joker – online automat od Apollo Games

Děsivé symboly ovoce, duchové a příšery vás vítají ve výherním automatu Horror Joker od společnosti Apollo Games. Tato čtyřválcová hra má základních sedm výherních řad, které se však rozšíří na 81 způsobů výhry, kdykoli se objeví divoký symbol. Stejně jako ostatní hry od tohoto vývojáře vám nabízí také možnost hazardních výher, které několikanásobně znásobí výhry.

Slot Horror Joker si můžete zahrát online na počítačích a mobilech a vyhrát až 150násobek svého vkladu z děsivého ovoce.

Na kreslených symbolech ovoce, které se zde objevují, není nic příliš děsivého. Ve skutečnosti jsou některé obrázky docela roztomilé, mezi ovocnými symboly najdete usmívající se melouny, usměvavé třešně a šklebící se pomeranče.

Stejně jako v mnoha jiných hrách s halloweenskou tématikou se i ve slotu Horror Joker online po válcích vznášejí duchové a ve hře uvidíte také zelenou příšeru typu Frankensteina, která se tu potácí. Tyto kreslené postavičky se animují, kdykoli se stanou součástí výherní kombinace, což hře dodává trochu pohybu. Současně se při získání výhry zvedne strašidelný zvukový doprovod. Kovový rám inspirovaný gotikou obklopuje sadu symbolů 4×3 a dokonce i ovládací tlačítka jsou zdobena jemně propracovaným kováním.

Co Vám nabídne automat Horror Joker?

Hra je dílem společnosti Apollo Games a využívá jejich charakteristický styl, který přináší spoustu barev do počítačů a mobilních telefonů v některých špičkových kasinech.

Ve standardních hrách vyhráváte pouze tehdy, když symboly padnou na sedmi definovaných výherních řadách. Kromě toho, že je v automatu Horror Joker divokým symbolem, má však monstrum i další moc. Ať už je součástí výhry, nebo ne, hra se změní na automat s 81 výherními řadami, kdykoli se objeví na jakémkoli místě.

To znamená, že při aktuálním roztočení můžete získat výhru ze symbolů v libovolných řadách na všech čtyřech válcích, čímž se výhra stává mnohem pravděpodobnější. Hra se pak vrátí zpět na sedmiřádkový automat a čeká na další výskyt Frankensteinova monstra.

V online slotu Horror Joker máte možnost vsadit si na výhry ve vzrušující hře s hádáním barev karet. Když při výherním roztočení kliknete na tlačítko gamble, objeví se podél spodní části válců 12 hracích karet. Vy rozhodnete, jestli se z balíčku vytáhne červená nebo černá karta, a pokud se trefíte, spouštěcí výhra se zdvojnásobí.

Poté najdete další možnosti, jak si znovu vsadit, vzít si polovinu výhry, nebo dokonce vsadit na prohru, čímž se výhra zdvojnásobí, pokud je tažená karta opakem vašeho výběru. Je samozřejmé, že se jedná o hazardní hru, takže v případě nesprávného tipu prohrajete. Hazardní kola vždy vnímáme jako způsob, jak zvýšit malé výhry, o které nepřijdete, pokud se vše pokazí.

Apollo Games nabízí zábavnou variaci na tradiční ovocnou tématiku. Výherní automat Horror Joker má na válcích spoustu zábavných kreslených postaviček, ale z nějakého důvodu žádného skutečného Jokera. Tuto roli přebírá monstrum.

Najdete zde poměrně jednoduchou, ale uspokojivou hratelnost, přičemž jedinou skutečnou funkcí je přepnutí ze sedmi na 81 řad, když se objeví monstrum. To vám rozhodně nezaručí výhru, ale ani nepoškodí vaše šance.

Pokud máte rádi hry s halloweenskou tématikou a smyslem pro humor, určitě si zahrajte slot Horror Joker online. Vypátrali jsme ty nejlepší stránky, které mají v nabídce hry Apollo Games, a představujeme je právě zde.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Horror Joker

Automaty zdarma 2024

Synot Games

E-Gaming

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Horror Joker