Horror Joker – online výherní automat

Děsivé symboly ovoce, duchové a příšery vás vítají ve výherním automatu Horror Joker od společnosti Apollo Games. Tato čtyřválcová hra má základních sedm výherních řad, které se však rozšíří na 81 způsobů výhry, kdykoli se objeví divoký symbol. Stejně jako ostatní hry od tohoto vývojáře vám nabízí také možnost hazardních výher, které několikanásobně znásobí výhry.

Slot Horror Joker si můžete zahrát online na počítačích a mobilech a vyhrát až 150násobek svého vkladu z děsivého ovoce.

Na kreslených symbolech ovoce, které se zde objevují, není nic příliš děsivého. Ve skutečnosti jsou některé obrázky docela roztomilé, mezi ovocnými symboly najdete usmívající se melouny, usměvavé třešně a šklebící se pomeranče.

Stejně jako v mnoha jiných hrách s halloweenskou tématikou se i ve slotu Horror Joker online po válcích vznášejí duchové a ve hře uvidíte také zelenou příšeru typu Frankensteina, která se tu potácí. Tyto kreslené postavičky se animují, kdykoli se stanou součástí výherní kombinace, což hře dodává trochu pohybu. Současně se při získání výhry zvedne strašidelný zvukový doprovod.

Kovový rám inspirovaný gotikou obklopuje sadu symbolů 4×3 a dokonce i ovládací tlačítka jsou zdobena jemně propracovaným kováním.

Hra je dílem společnosti Apollo Games a využívá jejich charakteristický styl, který přináší spoustu barev do počítačů a mobilních telefonů v některých špičkových kasinech.

Ve standardních hrách vyhráváte pouze tehdy, když symboly padnou na sedmi definovaných výherních řadách. Kromě toho, že je v automatu Horror Joker divokým symbolem, má však monstrum i další moc. Ať už je součástí výhry, nebo ne, hra se změní na automat s 81 výherními řadami, kdykoli se objeví na jakémkoli místě.

To znamená, že při aktuálním roztočení můžete získat výhru ze symbolů v libovolných řadách na všech čtyřech válcích, čímž se výhra stává mnohem pravděpodobnější. Hra se pak vrátí zpět na sedmiřádkový automat a čeká na další výskyt Frankensteinova monstra.

V online slotu Horror Joker máte možnost vsadit si na výhry ve vzrušující hře s hádáním barev karet. Když při výherním roztočení kliknete na tlačítko gamble, objeví se podél spodní části válců 12 hracích karet. Vy rozhodnete, jestli se z balíčku vytáhne červená nebo černá karta, a pokud se trefíte, spouštěcí výhra se zdvojnásobí.

Poté najdete další možnosti, jak si znovu vsadit, vzít si polovinu výhry, nebo dokonce vsadit na prohru, čímž se výhra zdvojnásobí, pokud je tažená karta opakem vašeho výběru. Je samozřejmé, že se jedná o hazardní hru, takže v případě nesprávného tipu prohrajete. Hazardní kola vždy vnímáme jako způsob, jak zvýšit malé výhry, o které nepřijdete, pokud se vše pokazí.

Apollo Games nabízí zábavnou variaci na tradiční ovocnou tématiku. Výherní automat Horror Joker má na válcích spoustu zábavných kreslených postaviček, ale z nějakého důvodu žádného skutečného Jokera. Tuto roli přebírá monstrum.

Najdete zde poměrně jednoduchou, ale uspokojivou hratelnost, přičemž jedinou skutečnou funkcí je přepnutí ze sedmi na 81 řad, když se objeví monstrum. To vám rozhodně nezaručí výhru, ale ani nepoškodí vaše šance.

Pokud máte rádi hry s halloweenskou tématikou a smyslem pro humor, určitě si zahrajte slot Horror Joker online. Vypátrali jsme ty nejlepší stránky, které mají v nabídce hry Apollo Games, a představujeme je právě zde.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Horror Joker zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Horror Joker

Vydání: 15.03.2019
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 4
Počet výherních linií: 81
Téma: Ovocné automaty, Hororové sloty
Bonus: Gamble, Wild Symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Horror Joker

Horror Joker je 5válcový automat na 81 liniích.

Ano, můžete! Nahrajte si slot Horror Joker zdarma na svém počítači nebo mobilním telefonu zde na našich webových stránkách a můžete si prohlédnout hru předtím, než vsadíte peníze.

Automat Horror Joker má symbol Wild, který funguje jako další a rozšiřuje počet možností výhry ze sedmi na 81, kdykoli se objeví na čtyřech válcích.

Ano, je. Stejně jako všechny naše doporučené hry hraje i automat Horror Joker vždy férově a před vydáním je certifikován nezávislými testovacími laboratořemi.