Horus Eye
95%

RTP

Střední

Volatilita

27 linií

Počet výherních linií

3 Válce

Počet válců

Rychlé info o Horus Eye
Vydání10.10.2018
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Multiplikátor, Progresivní jackpot, Respin, Wild symbol
Téma Starověké civilizace, Starověký Egypt

Symboly Automatu Horus Eye

Mafdet

Mafdet

Ankh

Ankh

Lektvar

Lektvar

Mumie

Mumie

Pharaon

Pharaon

Truhla

Truhla

Scarab

Scarab

Starověký kámen

Starověký kámen

Symbol Mystery

Symbol Mystery

Symbol Mystery je odměňován stejně jako ostatní výherní symboly, ale s jedním rozdílem - jste odměněni za každý symbol zvlášť. Za každý symbol Mystery na válcích získáte výhru ve výši dvojnásobku vaší sázky, a pokud se vám podaří nasbírat maximální počet těchto symbolů, získáte až dvacetinásobek vaší sázky.

Symbol Respin

Symbol Respin

Bonusový symbol Respin je také velmi užitečný. Když se objeví na válcích, dostanete jedno další otočení, což znamená další šanci na dosažení výhry.

Symbol Wild

Symbol Wild

Symbol Wild, jako už známe z jiných hracích automatů, má schopnost nahradit jakékoliv chybějící symboly na herním poli, s výjimkou dalších bonusových symbolů, jako jsou Mystery, Respin, Mixer a Multiplier.

Horus Eye – online automat od Apollo Games

Výherní automat Horus Eye od společnosti Apollo Games je třívýherní automat s 27 možnostmi výhry. Využívá velmi detailní grafiku a obsahuje spoustu klasických staroegyptských emblémů, jako jsou brouci, sochy koček a zlaté masky faraonů.

Zahrajte si automat Horus Eye online a objevíte pokladnici bonusů, včetně respinů, násobitelů a tajemných symbolů v hodnotě až 20násobku sázky. V rychlé karetní hře můžete dokonce hazardovat s výhrami a zdvojnásobit tak výhru znovu a znovu.

Objevte egyptské ikony s automatem Horus Eye

Kdo hledá detailní symboly, toho potěší vysoce realistické obrázky použité ve slotu Horus Eye online. Pochází od společnosti Apollo Games a je skutečnou změnou oproti poněkud základní grafice používané v mnoha jejich online a mobilních automatech. Dokonce i ozdobné sloupy lemující sestavu symbolů 3×3 vypadají velmi realisticky, přičemž od hieroglyfů a rytin starověkých bohů se odráží přízračné světlo.

Celé téma starověkého Egypta je samozřejmě oblíbenou volbou vývojářů her i hráčů. Toto téma se vztahuje na všechny symboly, jako je socha černé kočky, kamenná deska, ankh a děsivá mumie.

Najdete zde také symbol pyramidy zobrazující slavné Horovo oko. To je klíčem k řadě odměňujících herních modifikátorů, z nichž každý je uvolněn mocným bohem. Úroveň detailů je opět výjimečná, díky čemuž automat vyniká na velmi nabitém trhu her s egyptskou tematikou.

Samozřejmě můžete hrát na stolních i mobilních platformách, aniž by se styl, hratelnost nebo funkce jakkoli měnily.

Odhalte sílu bohů

Na válcích výherního automatu se objevuje několik bohů starověkého Egypta. Horus se sokolí hlavou je divoký a má moc nahradit ostatní, aby dokončil výherní sérii. Anubis má hlavu psa, a když se tato postava objeví, získáte tajemnou výhru ve výši 2× až 20× vaší celkové sázky.

Nehebkau je jedním z méně známých bohů, ale tento symbol hada vás jistě potěší, protože poskytuje jedno volné opakování válců. Hadí šupiny také zakrývají symbol násobitele, který zvyšuje všechny výhry z roztočení o 2x, 3x nebo 4x. S trochou štěstí vám padne více než jeden symbol násobitele a uvidíte, jak se jejich síla spojí pro větší výhry.

Každá hra s egyptskou tematikou potřebuje alespoň jednu pyramidu a v případě slotu Horus Eye online je použita jako symbol Mixer. Pyramida ozdobená vševidoucím okem se otáčí a přivolává na válce některý z bonusových symbolů.

Zahrajte si Horus Eye zdarma a brzy zjistíte, že i přes přítomnost tolika různých bonusových symbolů je hra velmi jednoduchá na sledování.

Kdo hledá hru s vynikající grafikou a pravděpodobně nejoblíbenějším tématem ze všech, měl by si určitě zahrát online slot Horus Eye. Základní rozvržení se třemi válci a 27 způsoby výhry v sobě skrývá množství bonusů a samozřejmě nádherný vzhled, díky kterému se fanoušci tohoto tématu budou jistě vracet znovu a znovu.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Horus Eye

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Horus Eye