Automat Horus Eye zdarma

95%

RTP

Vysoká

Volatilita

27

Počet výherních linií

3

Počet válců

Rychlé info o Horus Eye
Vydání 10.10.2018
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Multiplier, Progressive Jackpot, Wild Symbol, Respins
Téma Ancient sloty

Horus Eye – online výherní automat

Výherní automat Horus Eye od společnosti Apollo Games je třívýherní automat s 27 možnostmi výhry. Využívá velmi detailní grafiku a obsahuje spoustu klasických staroegyptských emblémů, jako jsou brouci, sochy koček a zlaté masky faraonů.

Zahrajte si automat Horus Eye online a objevíte pokladnici bonusů, včetně respinů, násobitelů a tajemných symbolů v hodnotě až 20násobku sázky. V rychlé karetní hře můžete dokonce hazardovat s výhrami a zdvojnásobit tak výhru znovu a znovu.

Objevte egyptské ikony

Kdo hledá detailní symboly, toho potěší vysoce realistické obrázky použité ve slotu Horus Eye online. Pochází od společnosti Apollo Games a je skutečnou změnou oproti poněkud základní grafice používané v mnoha jejich online a mobilních automatech. Dokonce i ozdobné sloupy lemující sestavu symbolů 3×3 vypadají velmi realisticky, přičemž od hieroglyfů a rytin starověkých bohů se odráží přízračné světlo.

Celé téma starověkého Egypta je samozřejmě oblíbenou volbou vývojářů her i hráčů. Toto téma se vztahuje na všechny symboly, jako je socha černé kočky, kamenná deska, ankh a děsivá mumie.

Najdete zde také symbol pyramidy zobrazující slavné Horovo oko. To je klíčem k řadě odměňujících herních modifikátorů, z nichž každý je uvolněn mocným bohem. Úroveň detailů je opět výjimečná, díky čemuž automat Horus Eye vyniká na velmi nabitém trhu her s egyptskou tematikou.

Samozřejmě můžete hrát na stolních i mobilních platformách, aniž by se styl, hratelnost nebo funkce jakkoli měnily.

Odhalte sílu bohů

Na válcích výherního automatu Horus Eye se objevuje několik bohů starověkého Egypta. Horus se sokolí hlavou je divoký a má moc nahradit ostatní, aby dokončil výherní sérii. Anubis má hlavu psa, a když se tato postava objeví, získáte tajemnou výhru ve výši 2× až 20× vaší celkové sázky.

Nehebkau je jedním z méně známých bohů, ale tento symbol hada vás jistě potěší, protože poskytuje jedno volné opakování válců. Hadí šupiny také zakrývají symbol násobitele, který zvyšuje všechny výhry z roztočení o 2x, 3x nebo 4x. S trochou štěstí vám padne více než jeden symbol násobitele a uvidíte, jak se jejich síla spojí pro větší výhry.

Každá hra s egyptskou tematikou potřebuje alespoň jednu pyramidu a v případě slotu Horus Eye online je použita jako symbol Mixer. Pyramida ozdobená vševidoucím okem se otáčí a přivolává na válce některý z bonusových symbolů.

Zahrajte si Horus Eye zdarma a brzy zjistíte, že i přes přítomnost tolika různých bonusových symbolů je hra velmi jednoduchá na sledování.

Kdo hledá hru s vynikající grafikou a pravděpodobně nejoblíbenějším tématem ze všech, měl by si určitě zahrát online slot Horus Eye. Základní rozvržení se třemi válci a 27 způsoby výhry v sobě skrývá množství bonusů a samozřejmě nádherný vzhled, díky kterému se fanoušci tohoto tématu budou jistě vracet znovu a znovu.

Trik spočívá v jeho nalezení. Poměrně málo kasin nabízí řadu automatů Apollo Games, ale my jsme vybrali ty nejlepší z nich, takže se do tohoto egyptského dobrodružství můžete pustit ještě dnes.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Wild Warp
97.94
Synot Games

Wild Warp

Tornado Bill
E-Gaming

Tornado Bill

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Horus Eye