Automat Hot Spin Hot Link zdarma

96%

RTP

Střední

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Hot Spin Hot Link
Vydání
Výrobce iSoftBet
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1.000 Kč
Funkce Bonusová hra, Multiplikátor, Respin, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Ovocné automaty

Hot Spin Hot Link – online výherní automat

Hot Spin Hot Link je automat s 20 výherními řadami, 96,02% RTP a střední volatilitou. Roztočte bonusové kolo Hot Link a získejte modifikátory v základní hře a zahrajte si bonusovou hru Hot Link s boostery, výhrami a dalšími možnostmi.

Pak jsou tu ještě ultimátní horké výhry – zahrajte si automat Hot Spin Hot Link zdarma a zjistěte, zda je dokážete spustit!

Připravte se na ovocné dobrodružství na online slotu Hot Spin Hot Link. Tento přírůstek do katalogu iSoftbet přichází s pěti válci, které se nacházejí na modrém a fialovém pozadí. Vlevo od mřížky uvidíte kolo Hot Link.

Symbol Wild je nejlépe vydělávajícím symbolem. Dále následuje diamant, sedmička, hvězda a zvonek. Mezi méně platící symboly výherního automatu Hot Spin Hot Link patří meloun, švestka, citron a třešně.

Wild nahrazuje všechny běžné symboly online slotu Hot Spin Hot Link a pomáhá tak doplnit (nebo posílit) výherní kombinace. Kolo Hot Spin vlevo od mřížky se může náhodně spustit při každém roztočení a odměnit jedním z následujících modifikátorů:

 • Divočina: Přidává 5 až 10 symbolů Wild na náhodných pozicích.

 • Wild Reels: Změní 2 až 5 válců na divoké

 • Multi Win: Uděluje náhodný násobek výhry v rozmezí od 2násobku do 25násobku.

 • Spouštěč Hot Link: Uděluje okamžitý bonus Hot Link

Bonus Hot Link můžete spustit náhodně, když kdekoli na válcích výherního automatu Hot Spin Hot Link padne pět nebo více symbolů Hot Link. Dostanete se na jinou sadu válců, kde se objeví pouze symboly Hot Link (přičemž ty, které je spustily, jsou uzamčeny). Na počítadle začnete se 3 opakovanými roztočeními – ta se resetují pokaždé, když se na válcích uzamkne nový symbol Hot Link. Mohou se objevit symboly 2×2, 2×3, 3×2, 3×3, 3×3 nebo 3×5, které odměňují větší výhry. Kolo končí, když počítadlo respinů dosáhne hodnoty 0 nebo když jsou všechny pozice obsazeny. V tomto okamžiku každý symbol odhalí násobitel v rozmezí 1x až 250x. Výhry se sečtou a vyplatí se jako celek.

Během bonusového kola Hot Link se může spustit také bonusové kolo Hot Spin, které odmění jednoho z následujících posilovačů:

 • Extra život: Přidá 3 opakování, jakmile počítadlo dosáhne hodnoty 0.

 • Multi Boost: na konci kola zvýší násobitel každého symbolu.

 • Přidání symbolu: Přidá na válce 1, 2 nebo 3 symboly Hot Link.

 • Prize Boost: zvýší výhru každého symbolu 50x.

Poslední funkcí online slotu Hot Spin Hot Link jsou horké výhry, jejichž hodnoty vidíte nad válci. Vytvářejte symboly propojení, abyste vytvořili symboly o velikosti 3×3, 3×4 nebo 3×5, a vyhrajte tak horkou, žhavější, respektive nejžhavější cenu.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Apollo Games

Synot Games

Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 08.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 12. 7. 2023

  Nejčastější otázky o automatu Hot Spin Hot Link