Joker Dice
94%

RTP

Volatilita

25 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Joker Dice
Vydání
VýrobceMrSlotty
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Gamble, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Joker automaty

Joker Dice – online výherní automat

Automat Joker Dice od Mr. Slotty neobsahuje žádné složité příběhové zvraty a pravidla. Naopak, vizuální stránka i téma jsou tak jednoduché, jak jen to jde. Výhry přicházejí stabilně ze základního kola, kde se objevují tři a více shodných kombinací, a z rizikové relace, přičemž nechybí ani roztočení zdarma a lukrativní symboly Wild. Posuňte se dolů a přečtěte si podrobný přehled toho, co tato hra vynáší a kde si ji můžete zahrát. Pokud jste příznivci klasických automatů, máme pro vás i další možnosti uvedené v dolní části stránky.

Tento neprogresivní video automat patří do portfolia společnosti Mr. Slotty. Studio je jak vývojářem, tak poskytovatelem. Zatímco lídři v oboru se předhánějí v dominanci při vytváření stále komplexnějších funkcí a příběhů, tento výrobce si drží stabilní tempo a postupně obsazuje knihovny stále více značek.

Jeho strategie tvorby obsahu spočívá v oblékání osvědčené a oceňované sady standardních bonusů do neobvyklých tematických šatů. Tým dychtivě zkoumá originální barevná schémata, postavy a nápady.

Tématika automatu Joker Dice

 

V podstatě dostanete hrst barevných kostek rozesetých po mřížce. Ty jsou doplněny o další speciální ikony, jako jsou žolíky, a vše je nakresleno ve 2D. Nečekejte žádné efektní vizuální efekty ani složité nastavení pozadí. Tým dává přednost tomu, aby se pozornost věnovala spíše funkcím než obalu. Zvukové a hudební efekty jsou minimální.

Bonusy a další možnosti výhry

 • Získáte-li tři nebo více symbolů Scatter, získáte jednu, tři nebo deset bonusových rotací. Tyto bonusy nemají žádné další funkce a v rámci kola je nelze spustit znovu.

 • Získejte dvojnásobnou částku z úspěšné kombinace, pokud ji vsadíte mezi červenou nebo černou barvou.

 • Čtyřnásobek výhry získáte správným výběrem mezi čtyřmi barvami karet.

Symboly

 • Tři dvojice kostek vám poskytnou nejvyšší pravidelné výhry. Ty dosahují až 1 000násobku, 500násobku nebo 250násobku v závislosti na kombinaci.

 • Zelené a tmavě zelené kostky přinesou výhry až 175x, respektive 150x.

 • Nejméně placenými účastníky výplatní tabulky jsou oranžové a modré kostky v hodnotě až 50x a 75x.

 • Symbol Wild zobrazuje žolíka. Všechny jeho kombinace pěti stejných symbolů přinášejí obrovskou výhru 2 000x. Tento znak funguje také jako náhradník. Pokud však výherní kombinace obsahují čtyři nebo tři stejné znaky, symbol Wild sám o sobě nevyplácí.

 • Scatter Dice funguje pouze jako klíč k volným roztočením.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 08.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 8. 7. 2023

  Nejčastější otázky o automatu Joker Dice