Automat Joker Dice zdarma

94%

RTP

Volatilita

25

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Joker Dice
Vydání 15.10.2014
Výrobce MrSlotty
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Gamble, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Téma Joker

Joker Dice – online výherní automat

Automat Joker Dice od Mr. Slotty neobsahuje žádné složité příběhové zvraty a pravidla. Naopak, vizuální stránka i téma jsou tak jednoduché, jak jen to jde. Výhry přicházejí stabilně ze základního kola, kde se objevují tři a více shodných kombinací, a z rizikové relace, přičemž nechybí ani roztočení zdarma a lukrativní symboly Wild. Posuňte se dolů a přečtěte si podrobný přehled toho, co tato hra vynáší a kde si ji můžete zahrát. Pokud jste příznivci klasických automatů, máme pro vás i další možnosti uvedené v dolní části stránky.

Tento neprogresivní video automat patří do portfolia společnosti Mr. Slotty. Studio je jak vývojářem, tak poskytovatelem. Zatímco lídři v oboru se předhánějí v dominanci při vytváření stále komplexnějších funkcí a příběhů, tento výrobce si drží stabilní tempo a postupně obsazuje knihovny stále více značek.

Jeho strategie tvorby obsahu spočívá v oblékání osvědčené a oceňované sady standardních bonusů do neobvyklých tematických šatů. Tým dychtivě zkoumá originální barevná schémata, postavy a nápady.

Tématika automatu Joker Dice

 

V podstatě dostanete hrst barevných kostek rozesetých po mřížce. Ty jsou doplněny o další speciální ikony, jako jsou žolíky, a vše je nakresleno ve 2D. Nečekejte žádné efektní vizuální efekty ani složité nastavení pozadí. Tým dává přednost tomu, aby se pozornost věnovala spíše funkcím než obalu. Zvukové a hudební efekty jsou minimální.

Bonusy a další možnosti výhry

  • Získáte-li tři nebo více symbolů Scatter, získáte jednu, tři nebo deset bonusových rotací. Tyto bonusy nemají žádné další funkce a v rámci kola je nelze spustit znovu.

  • Získejte dvojnásobnou částku z úspěšné kombinace, pokud ji vsadíte mezi červenou nebo černou barvou.

  • Čtyřnásobek výhry získáte správným výběrem mezi čtyřmi barvami karet.

Symboly

  • Tři dvojice kostek vám poskytnou nejvyšší pravidelné výhry. Ty dosahují až 1 000násobku, 500násobku nebo 250násobku v závislosti na kombinaci.

  • Zelené a tmavě zelené kostky přinesou výhry až 175x, respektive 150x.

  • Nejméně placenými účastníky výplatní tabulky jsou oranžové a modré kostky v hodnotě až 50x a 75x.

  • Symbol Wild zobrazuje žolíka. Všechny jeho kombinace pěti stejných symbolů přinášejí obrovskou výhru 2 000x. Tento znak funguje také jako náhradník. Pokud však výherní kombinace obsahují čtyři nebo tři stejné znaky, symbol Wild sám o sobě nevyplácí.

  • Scatter Dice funguje pouze jako klíč k volným roztočením.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Rich Kittens
95
Apollo Games

Rich Kittens

Rich Fish
95
Apollo Games

Rich Fish

Marta Křížová

Zveřejněno: 04.07.2022

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Joker Dice