Automat Little Green Men Nova Wilds zdarma

Little Green Men Nova Wilds
94%

RTP

Střední

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Little Green Men Nova Wilds
Vydání
VýrobceIGT
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Expanding symbol, Free spiny, Multiplikátor, Respin, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Vesmírné automaty

Little Green Men Nova Wilds – online výherní automat

Nasaďte si skafandr a připravte se na průzkum nejvzdálenějších koutů vesmíru s naší recenzí slotu Little Green Men Nova Wilds. Toto mezigalaktické dobrodružství vás seznámí se skupinou malých zelených mimozemšťanů, kteří se ve svých létajících talířích přiblíží na válce, aby vám ukázali, jak štědří dokážou být.

Určitě budete mít radost, když o sobě tito mimozemšťané dají vědět. Náhodně přilétají na válce a udělují jeden ze čtyř modifikátorů, včetně obřích symbolů Wild a funkce respin se zaručeným vylepšením symbolů. Pokud máte šťastný den, vaši noví přátelé navíc znásobí vaši celkovou výhru až 25x.

Tito mimozemšťané mohou také vytvořit kosmické výhry během bonusové hry Free Spins. Nejenže se výška válců zdvojnásobí a přidá 20 dalších výherních řad, ale čtyři náhodné modifikátory jsou během této speciální funkce ještě silnější.

Pokračujte ve čtení naší recenze online slotu Little Green Men Nova Wilds a zjistěte, jak můžete v této hře plné funkcí vyhrát až 12 000násobek svého vkladu.

Zkušení hráči mezi vámi jistě vědí, že výherní automat Little Green Men Nova Wilds je pokračováním výherního automatu Little Green Men od IGT, který baví hráče v kasinech v Las Vegas už od roku 1999.

Jak si jistě dokážete představit, vizuální stránka tohoto pokračování je mnohem lepší než u původního automatu Little Green Men. Zatímco starší verze obsahovala klasické ovocné symboly na pevných pásech válců, automat online Little Green Men Nova Wilds se může pochlubit tematickými symboly, které se objevují na průhledných válcích. Díky tomu se vám naskytne závratný pohled na galaxii, kolem které v mžiku oka proletí létající talíře.

Zatímco naši recenzenti si obvykle stěžují na zařazení symbolů hracích karet, všichni schvalují, jak byly pro tento slot s vesmírnou tematikou navrženy symboly esa, krále, královny a valacha. Tyto symboly s nízkou výplatou byly navrženy ve stylu meteoritů, což dokonale zapadá do tématu.

Samozřejmě, že se budete snažit o větší výplaty, pokud se vám budou hodit prémiové symboly. Mezi ně patří komunikátor, vesmírná helma, paprskomet, robot a logo výherního automatu Little Green Men Nova Wilds. Jak uvidíte při prohlížení symbolů v tabulce výplat, poutavé logo je shodou okolností nejlépe vydělávajícím symbolem hry. Je to také jediný symbol, který poskytuje výplaty za kombinace dvou symbolů.

Abyste se mohli ponořit do vesmírné tématiky, nechybí ani nadzvukové zvukové efekty. Nejenže uslyšíte svištět létající talíře, ale také výbuchy paprskometu a zvukové efekty sonarového radaru.

Zatímco původní slot Little Green Men přinášel výhry na 9 výherních řadách, při hraní slotu Little Green Men Nova Wilds online budete mít mnohem více příležitostí k výhře.

K dispozici je 20 pevných výherních řad. To znamená, že můžete začít už od 5 Kč kreditů. Dáváte přednost hraní online automatů s velkými sázkami a nebojíte se, že vaše peníze zmizí rychleji, než kolem vás proletí asteroid? Pak můžete vždy zvýšit svou sázku na maximální vklad 400 kreditů za roztočení.

Zajímavé je, že náš recenzní tým Little Green Men Nova Wilds zjistil, že návratnost této online verze hry se výrazně liší od verze, kterou najdete v kamenných kasinech. Procento výplaty 92,04 % se zdá být standardem v kasinech v Las Vegas, zatímco tento online slot se může pochlubit velmi štědrým RTP 96,17 %.

Naše recenze slotu Little Green Men Nova Wilds také odhalila, že tato hra s vesmírnou tematikou je o něco volatilnější než většina titulů v portfoliu High 5 Games. Byla označena jako slot se střední až vysokou volatilitou, takže se rozhodně jedná o hru, která oplývá potenciálem.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

Apollo Games

E-Gaming

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 8. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Little Green Men Nova Wilds