Lucky 81
95%

RTP

Vysoká

Volatilita

81 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Lucky 81
Vydání05.05.2016
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Gamble, Multiplikátor, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Ovocné automaty

Symboly Automatu Lucky 81

Švestka

Švestka

Třešně

Třešně

Zvon

Zvon

Citron

Citron

Kiwi

Kiwi

Meloun

Meloun

Pomeranč

Pomeranč

Sedmička

Sedmička

Symbol Wild

Symbol Wild

Symbol Wild, který je znázorněn číslem 81, aktivuje plný počet výherních řad na tomto hracím automatu. Pokud se vám podaří tento symbol trefit na herním poli čtyřikrát, můžete se navíc radovat z výhry ve výši 150násobku vaší původní sázky.

Lucky 81 – online automat od Apollo Games

Pokud chcete mít při hraní automatů štěstí, pak je čas zahrát si výherní automat Lucky 81 od společnosti Apollo Games. Sledujte, jak divoké symboly Lucky 81 promění sedm průměrných výherních řad v 81 způsobů výhry. Tyto divoké symboly se zároveň zdvojnásobují jako vysoce výherní symboly hry a nabízejí vám šanci vyhrát obrovskou hlavní výhru.

Tento automat s retro tématikou a moderním nádechem má také velikosti sázek, které vyhovují všem hráčům. Skvěle se hraje také na systémech Android, iOS a stolních počítačích.

Co Vám může nabídnout automat Lucky 81?

Jednou ze současných módních tendencí v oblasti výherních automatů je dát jim retro-téma, ale přidat několik moderních zvratů. Myslíme si, že populární software Apollo Games to se svým online automatem Lucky 81 udělal skvěle. Na čtyřech válcích, na kterých můžete řadit ovoce a šťastné sedmičky a vyhrávat ceny, vás čeká spousta další zábavy.

Nenechte se zmást základní grafikou a zvuky, protože tento automat se změní, kdykoli se objeví symbol Lucky 81 wild. Symboly Lucky 81 zvyšují počet výherních řad o více než 1 000 %, kdykoli se objeví. Symbol Wild je také vysoce výherním symbolem tohoto výherního automatu a má potenciál přinést obrovské výhry. Lucky 81 je také špičkový automat, který si můžete zahrát na mobilu, tabletu nebo stolním počítači v mnoha nejlepších online kasinech.

Čím více se roztočíte, tím více můžete vyhrát při hraní výherního automatu Lucky 81. Vsaďte však vždy jen tolik, kolik vám dovolí váš rozpočet. Dokonce i nudné staré ovoce, jako jsou třešně, citrony a pomeranče, vám umožní vytěžit výhry až 10 000 mincí.

Výhry za švestky, kiwi a melouny jsou ještě šťavnatější, zatímco za malé červené sedmičky budete mít pocit štěstí, pokud vyhrajete 500 000 mincí. Hráči s vysokými vklady se však budou chtít vyřádit a vyhrát hlavní cenu 1 500 000 mincí za seřazení čtyř symbolů Lucky 81.

Příjemným doplňkem online slotu Lucky 81 je také funkce gamble. Při otočení karty můžete zdvojnásobit polovinu nebo celou svou výhru. Tento gamble 50/50 můžete navíc využít až pětkrát při každé výhře. Myslíme si, že právě divoké symboly Lucky 81 a funkce gamble dodávají tomuto slotu s retro tématikou vzrušení.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Lucky 81

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Lucky 81