Lucky 81 – online výherní automat

Pokud chcete mít při hraní automatů štěstí, pak je čas zahrát si výherní automat Lucky 81 od společnosti Apollo Games. Sledujte, jak divoké symboly Lucky 81 promění sedm průměrných výherních řad v 81 způsobů výhry. Tyto divoké symboly se zároveň zdvojnásobují jako vysoce výherní symboly hry a nabízejí vám šanci vyhrát obrovskou hlavní výhru.

Tento automat s retro tématikou a moderním nádechem má také velikosti sázek, které vyhovují všem hráčům. Skvěle se hraje také na systémech Android, iOS a stolních počítačích.

Jednou ze současných módních tendencí v oblasti výherních automatů je dát jim retro-téma, ale přidat několik moderních zvratů. Myslíme si, že populární software Apollo Games to se svým online automatem Lucky 81 udělal skvěle. Na čtyřech válcích, na kterých můžete řadit ovoce a šťastné sedmičky a vyhrávat ceny, vás čeká spousta další zábavy.

Nenechte se zmást základní grafikou a zvuky, protože tento automat se změní, kdykoli se objeví symbol Lucky 81 wild. Symboly Lucky 81 zvyšují počet výherních řad o více než 1 000 %, kdykoli se objeví. Symbol Wild je také vysoce výherním symbolem tohoto výherního automatu a má potenciál přinést obrovské výhry. Lucky 81 je také špičkový automat, který si můžete zahrát na mobilu, tabletu nebo stolním počítači v mnoha nejlepších online kasinech.

Čím více se roztočíte, tím více můžete vyhrát při hraní výherního automatu Lucky 81. Vsaďte však vždy jen tolik, kolik vám dovolí váš rozpočet. Dokonce i nudné staré ovoce, jako jsou třešně, citrony a pomeranče, vám umožní vytěžit výhry až 10 000 mincí.

Výhry za švestky, kiwi a melouny jsou ještě šťavnatější, zatímco za malé červené sedmičky budete mít pocit štěstí, pokud vyhrajete 500 000 mincí. Hráči s vysokými vklady se však budou chtít vyřádit a vyhrát hlavní cenu 1 500 000 mincí za seřazení čtyř symbolů Lucky 81.

Příjemným doplňkem online slotu Lucky 81 je také funkce gamble. Při otočení karty můžete zdvojnásobit polovinu nebo celou svou výhru. Tento gamble 50/50 můžete navíc využít až pětkrát při každé výhře. Myslíme si, že právě divoké symboly Lucky 81 a funkce gamble dodávají tomuto slotu s retro tématikou vzrušení.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Lucky 81 zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Lucky 81

Vydání: 05.05.2016
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 4
Počet výherních linií: 81
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Multiplier, Losování 50:50, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Lucky 81

Lucky 81 je 4válcový herní automat s 81 výherních řádků.

Ano, hrajte Lucky 81 automat zdarma na našich webových stránkách. Až to uděláte, můžete se podívat na tisíce dalších automatů, které můžete hrát také zdarma.

Online slot Lucky 81 si můžete zahrát o skutečné peníze v mnoha nejlepších online kasinech. Podívejte se na naše doporučená kasina a získejte uvítací bonus.

Ano, výherní automat Lucky 81 je skvělá hra pro mobilní zařízení. Můžete ji otevřít přímo v prohlížeči všech chytrých telefonů se systémem Android a iPhonů.