Automat Lucky Chessmate zdarma

Lucky Chessmate
85%

RTP

Střední

Volatilita

10 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Lucky Chessmate
Vydání
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Wild symbol
Téma Magické automaty

Symboly Automatu Lucky Chessmate

Střelci

Střelci

Věže

Věže

Pěšáci

Pěšáci

Králové

Králové

Koně

Koně

Symbol Wild

Symbol Wild

Symbol Wild má zvláštní schopnost pohybovat se jakýmkoliv směrem a nahrazovat všechny symboly, kterými projde, novými Wild symboly. Je důležité poznamenat, že tyto nové Wild symboly fungují jako náhradní symboly ve výherní kombinaci, ale musí být stejné barvy jako daný původní Wild symbol. To znamená, že se mohou zaskočit za kterýkoli jiný výplatní symbol a přispět tak k vytvoření výherní kombinace.

Symbol Wild

Symbol Wild

Symbol Wild má schopnost nahrazovat ostatní symboly ve hře, což zvyšuje šance na vytvoření výherních kombinací.

Lucky Chessmate – online automat od Apollo Games

Lucky Chessmate je zajímavým slotem od studia Apollo Games, který se inspiroval šachovou hrou. Tento automat přináší skvělou grafiku a fascinující herní prvky, které vycházejí z reálných šachových figur a tahů.

Grafické zpracování hry je excelentní a vývojáři se skutečně vynasnažili. Symboly ve hře vypadají fantasticky a celý zážitek je umocněn skvělým soundtrackem.

Hra se odehrává na herním poli o rozměrech 5×4 s 10 výherními liniemi. Sázky se pohybují od 1 Kč do 1,000 Kč za jedno otočení. Volatilita hry je střední a návratnost hráče (RTP) se může pohybovat mezi 85% a 99%, což závisí na konkrétním online kasinu, ve kterém je hra k dispozici. Maximální výhra v jednom herním kole může dosáhnout až 1,000násobku sázky.

Celkem v hře existuje 12 symbolů, které jsou ztvárněny jako šachové figurky, a mohou být buď bílé nebo černé. Pro vytvoření výherní kombinace je potřeba najít minimálně 3 stejné symboly na výherní linii, a to v pořadí zleva doprava. Výhry za kombinace se pohybují od 5násobku až po 100násobek sázky.

Lucky Chessmate je atraktivním a zábavným automatem, který přináší svěží šachovou tematiku do světa online her. S poutavým vizuálním zpracováním a lukrativními výhrami si tato hra zaslouží pozornost hráčů.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Lucky Chessmate

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Lucky Chessmate