Automat Lucky Elements zdarma

Lucky Elements
98%

RTP

Střední

Volatilita

243 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Lucky Elements
Vydání
VýrobceSynot Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Lucky wheel, Multiplikátor
Téma Šperky a drahokamy

Symboly Automatu Lucky Elements

Element Voda

Element Voda

Písmeno Q

Písmeno Q

Písmeno K

Písmeno K

Písmeno J

Písmeno J

Element Oheň

Element Oheň

Element Země

Element Země

Element Vzduch

Element Vzduch

Kolo štěstí

Kolo štěstí

Kolo štěstí "Wheel of Lucky Elements" je bonusová hra v automatu Lucky Elements, která se spouští při získání 3 nebo více bonusových symbolů. Na začátku hry se každý bonusový symbol změní na jedno "životní" políčko na kole štěstí. Každé takové políčko reprezentuje náhodně vybranou barvu na kole. S každým zatočením se použije jedno "životní" políčko a všechny výhry odpovídající barvy se zdvojnásobí. Kolo štěstí nabízí různé výhry a násobitele, které závisí na vybraných barvách.

Bonus Symbol

Bonus Symbol

Bonusový symbol v automatu Lucky Elements spouští bonusovou hru "Wheel of Lucky Elements" a vyžaduje, abyste na válcích získali 3 nebo více těchto symbolů. Během bonusové hry se otevře kolo štěstí, ve kterém máte možnost vyhrát různé ceny a násobitele.

Lucky Elements – online automat od Synot Games

Lucky Elements od Synot Games je online automat s tematikou štěstí a prvků. Jednou z významných funkcí tohoto automatu je bonusový symbol, který vám může otevřít bránu k bonusové hře „Wheel of Lucky Elements“. Stačí získat 3 nebo více bonusových symbolů a budete mít možnost roztočit toto zvláštní kolo štěstí. Počet životů v bonusové hře je určen počtem získaných bonusových symbolů – 5 symbolů přináší 5 životů, 4 symboly 4 životy a 3 symboly 3 životy.

 

Funkce automatu Lucky Elements

Samotná hra „Wheel of Lucky Elements“ přináší vzrušení a šanci na zvýšení vašich výher. Každý bonusový symbol se při spuštění bonusové hry změní na jeden život na kole štěstí. Každý život představuje jednu náhodně vybranou barvu na kole. Při každém otočení kola se jeden život použije k zdvojnásobení všech výher dané barvy. Hra začíná s předem stanovenými násobiteli pro jednotlivé barvy.

Lucky Elements nabízí hráčům nejen vzrušující herní zážitek, ale také možnost získat zajímavé výhry. S bonusovým symbolem a bonusovou hrou „Wheel of Lucky Elements“ je zde šance na zvýšení výher a vytvoření skutečně šťastných okamžiků na válcích. Hrajte tento automat a objevte magii štěstí, která vás může provázet na každém kroku.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

Synot Games – klasika mezi automaty

Synot Games je slovenský vývojář automatů a her pro online kasina, který se specializuje na vývoj kvalitních a zábavných automatů s širokou škálou témat. Tento vývojář má více než 20 let zkušeností s tím, jak vytvářet hry, které jsou atraktivní pro hráče po celém světě. Společnost také spolupracuje s řadou online kasin, což znamená, že automaty od tohoto vývojáře jsou snadno dostupné pro hráče po celém světě. Díky tomu mohou hráči vyzkoušet nové automaty a zjistit, zda jim vyhovují.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Lucky Elements

Automaty zdarma 2024

Zveřejněno: 14.07.2023

Naposledy aktualizováno: 14. 7. 2023

Nejčastější otázky o automatu Lucky Elements