Automat Mad Mechanic Deluxe zdarma

Mad Mechanic Deluxe
95%

RTP

Střední

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Mad Mechanic Deluxe
Vydání05.10.2018
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Bonusová hra, Expanding symbol, Free spiny, Gamble, Progresivní jackpot, Respin, Wild symbol
Téma Steampunk automaty

Symboly Automatu Mad Mechanic Deluxe

Symbol Scatter

Symbol Scatter

Symbol Scatter Bonus v automatu Mad Mechanic Deluxe je velmi štědrý. Už při dvou umístěních na válcích vám přinese výhru. Nicméně pravá zábava začíná, když se na herní ploše objeví 3 a více Scatter symbolů. Za tuto kombinaci Scatter symbolů budete odměněni volnými otočeními. Při třech Scatter symbolech získáte 10 volných spinů, při čtyřech získáte 20 freespinů a při pěti Scatter symbolech na válcích získáte až 30 bezplatných otoček.

Symbol Wild

Symbol Wild

Wild symbol v automatu má několik funkcí, včetně Shifting Wild, Random Appear Wild a Expanding Wild, které se spouští náhodně a přináší různé výhody, jako jsou volná přetočení, náhodná transformace symbolů na Wild symboly a rozšíření Wild symbolu na celý válec pro vytvoření nových výherních kombinací.

Mad Mechanic Deluxe – online automat od Apollo Games

Připravte se na jedno z nejzajímavějších výherních automatových dobrodružství na světě s tématikou steampunku a vyzkoušejte několik roztočení online automatu Mad Mechanic Deluxe. Sledujte, jak robotické paže a různé divoké symboly mění prohraná kola ve výherní kombinace, ať už hrajete na Androidu, iOS nebo počítači.

Skvělý výběr sázek dělá z Mad Mechanic Deluxe špičkový slot pro všechny hráče. Dokonce si ho můžete nejprve vyzkoušet zdarma. Doporučujeme však hrát za skutečné peníze, abyste mohli spustit bonusové kolo s roztočením zdarma a vyhrát až 200násobek své celkové sázky.

Co Vám může nabídnout automat Mad Mechanic Deluxe?

Výherní automat Mad Mechanic Deluxe od poskytovatele softwaru Apollo Games je steampunkově-punkový automat s pěti válci. Grafika a zvuky se na první pohled nezdají být tak vzrušující, ale najdete zde několik skvělých funkčních animací, jako jsou robotické paže a létající hvězdy. Všechny symboly ve výherních kombinacích také provádějí své vlastní charakteristické pohyby.

Symboly s nízkou výplatou jsou pokerové karty. Symboly se střední a vysokou výplatou jsou však s tématikou steampunku, včetně divokých vynálezců a jejich krásných asistentek. Nechybí ani klíče, šílené helmy a tlakové ventily. Díky tomu je Mad Mechanic Deluxe skvělou hrou, kterou si můžete zahrát na mobilních zařízeních i na stolních počítačích v mnoha nejlepších online kasinech.

Při hraní výherního automatu Mad Mechanic Deluxe musíte poskládat dva až pět stejných symbolů, abyste získali výhru. Při každém otočení kola můžete vyhrát některou z cen, a to i ty největší. Pokud vám žádná výhra nestačí, můžete dokonce využít funkci gamble s hracími kartami a pokusit se ji zvýšit.

K těmto velkým výhrám vám může pomoci i mnoho zábavných funkcí. Po každém prohraném kole se mohou objevit náhodné funkce, například funkce výměny válců. Objeví se robot a přesune válec jedna, dva a tři do výherní kombinace. Robot může také kdykoli uchopit kola a znovu je roztočit do libovolné pozice.

Velmi vzrušující jsou funkce Shifting Wilds, při kterých divoký symbol obsadí pozici na válci. Po každém roztočení se pak posune o jedno místo doleva, dokud nezmizí. Všechna roztočení s posunujícím se divokým symbolem jsou navíc zdarma. Mohou se také objevit náhodné a rozšiřující se symboly Wild, které vám přinesou ještě více výher.

Nejzajímavějšími symboly ve slotu Mad Mechanic Deluxe online jsou roztroušené tlakové ventily, které mohou posunout váš bankovní zůstatek směrem vzhůru. Když trefíte tři, čtyři nebo pět z nich kdekoli na válcích, získáte velkou výhru a 10, 20 nebo 30 bezplatných roztočení. Během této funkce lze také znovu spustit další volná kola a vyhrát můžete až 200násobek své sázky.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Mad Mechanic Deluxe

Automaty zdarma 2024

Synot Games

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Mad Mechanic Deluxe