Automat Mad Mechanic Deluxe zdarma

95%

RTP

Střední

Volatilita

5

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Mad Mechanic Deluxe
Vydání 05.10.2018
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Gamble, Free Spiny, Progressive Jackpot, Wild Symbol, Expanding Symbol, Bonus symbol
Téma Steam punk

Mad Mechanic Deluxe – online výherní automat

Připravte se na jedno z nejzajímavějších výherních automatových dobrodružství na světě s tématikou steampunku a vyzkoušejte několik roztočení online automatu Mad Mechanic Deluxe. Sledujte, jak robotické paže a různé divoké symboly mění prohraná kola ve výherní kombinace, ať už hrajete na Androidu, iOS nebo počítači.

Skvělý výběr sázek dělá z Mad Mechanic Deluxe špičkový slot pro všechny hráče. Dokonce si ho můžete nejprve vyzkoušet zdarma. Doporučujeme však hrát za skutečné peníze, abyste mohli spustit bonusové kolo s roztočením zdarma a vyhrát až 200násobek své celkové sázky.

Výherní automat Mad Mechanic Deluxe od poskytovatele softwaru Apollo Games je steampunkově-punkový automat s pěti válci. Grafika a zvuky se na první pohled nezdají být tak vzrušující, ale najdete zde několik skvělých funkčních animací, jako jsou robotické paže a létající hvězdy. Všechny symboly ve výherních kombinacích také provádějí své vlastní charakteristické pohyby.

Symboly s nízkou výplatou jsou pokerové karty. Symboly se střední a vysokou výplatou jsou však s tématikou steampunku, včetně divokých vynálezců a jejich krásných asistentek. Nechybí ani klíče, šílené helmy a tlakové ventily. Díky tomu je Mad Mechanic Deluxe skvělou hrou, kterou si můžete zahrát na mobilních zařízeních i na stolních počítačích v mnoha nejlepších online kasinech.

Při hraní výherního automatu Mad Mechanic Deluxe musíte poskládat dva až pět stejných symbolů, abyste získali výhru. Při každém otočení kola můžete vyhrát některou z cen, a to i ty největší. Pokud vám žádná výhra nestačí, můžete dokonce využít funkci gamble s hracími kartami a pokusit se ji zvýšit.

K těmto velkým výhrám vám může pomoci i mnoho zábavných funkcí. Po každém prohraném kole se mohou objevit náhodné funkce, například funkce výměny válců. Objeví se robot a přesune válec jedna, dva a tři do výherní kombinace. Robot může také kdykoli uchopit kola a znovu je roztočit do libovolné pozice.

Velmi vzrušující jsou funkce Shifting Wilds, při kterých divoký symbol obsadí pozici na válci. Po každém roztočení se pak posune o jedno místo doleva, dokud nezmizí. Všechna roztočení s posunujícím se divokým symbolem jsou navíc zdarma. Mohou se také objevit náhodné a rozšiřující se symboly Wild, které vám přinesou ještě více výher.

Nejzajímavějšími symboly ve slotu Mad Mechanic Deluxe online jsou roztroušené tlakové ventily, které mohou posunout váš bankovní zůstatek směrem vzhůru. Když trefíte tři, čtyři nebo pět z nich kdekoli na válcích, získáte velkou výhru a 10, 20 nebo 30 bezplatných roztočení. Během této funkce lze také znovu spustit další volná kola a vyhrát můžete až 200násobek své sázky.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

40 Super Hot
95.81
EGT

40 Super Hot

Colossus Hold
96
iSoftBet

Colossus Hold

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Mad Mechanic Deluxe