Magic Lady – online výherní automat

Pokud chcete do svého hraní na automatech přidat trochu magie, je čas roztočit online automat Magic Lady. Tento chytrý výtvor od společnosti Apollo Games má retro téma, ale přidává také trochu moderního kouzla s divokou dámou, která nahrazuje všechny ostatní symboly.

Další kouzlo pak přidá tím, že spustí bonusové kolo volných her. Tento automat je vzrušující hra, kterou si můžete zahrát na Androidu, iOS nebo na stolním počítači v mnoha online kasinech, a má sázky na roztočení, které vyhovují každému vkusu. Zahrajte si Magic Lady ještě dnes a získejte šanci vyhrát až 240 000 mincí při každém roztočení.

Výherní automat Magic Lady je typický pro mnoho oblíbených automatů od společnosti Apollo Games tím, že působí retro dojmem, ale skrývá i několik překvapení. Nenechte se zmást klasickým rozložením 3 válců, protože těchto devět pozic tvoří v kombinaci něco podobného jako clusterové výplaty. To znamená, že vyhráváte, když se na displeji objeví čtyři až devět stejných symbolů.

Mezi symboly najdete typické ovoce, jako jsou třešně, hrozny a melouny, a také další oblíbené retro symboly, jako jsou tyče a šťastné červené sedmičky. Nejdůležitějším symbolem ze všech je však symbol Magic Lady Wild. Když se objeví v jakékoli výherní kombinaci, spustí bonusové kolo volných her.

Pokud při hraní automatu Magic Lady online získáte jednu z největších výher, budete se cítit kouzelně. Dokonce i trefa do válce plného třešní vám může vynést až 100násobek sázky, zatímco šťastné červené sedmičky nabízejí nejvyšší výhru až 240 000 mincí.

Každou výherní kombinaci můžete vytvořit také s pomocí divoké Magic Lady, která nahrazuje všechny ostatní symboly, když je možné vytvořit výhru. Po každé výhře obsahující Magic Lady se spustí bonusové kolo sedmi volných her. To znamená, že můžete vyhrát ještě více cen, aniž byste museli utrácet další peníze.

Pokud po jakékoli výhře necítíte kouzlo, využijte funkci gamble a po otočení karty se pokuste navýšit své peníze. Můžete vsadit polovinu nebo celou svou výhru, a pokud správně vyberete, zda je další karta červená nebo černá, své peníze zdvojnásobíte.

Online automat Magic Lady nabízí jiný zážitek než mnoho jiných her. Jednoduché rozložení válců 3×3 se promění v místo, kde můžete shlukovat výhry až devíti stejných symbolů s retro motivy a vyhrát tak vysoké ceny. Zamilovat si musíte také kouzelnou dámu, která ráda řádí a uděluje další výhry, po jejichž získání spustí bonusové volné hry.

Líbí se nám také, že své výhry můžete sázet na otočení karty. V nabídce jsou také sázky pro všechny chutě a hrát můžete na Androidu, iOS i počítači. Proto vám slot Magic Lady doporučujeme.

Zahrajte si slot Magic Lady zdarma nebo si ho zahrajte o skutečné peníze hned teď. Případně se podívejte na další sloty od Apollo Games níže.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Magic Lady zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Magic Lady

Vydání: 04.04.2016
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 9
Počet výherních linií: 1
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Free Spiny, Losování 50:50, Wild Symbol, Bonus symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Magic Lady

Ano, se symbolem Magic Lady vám přidá sedm bonusových otočení zdarma.

Magic Lady je devítiválcová hra s při které nezáleží na postavení symbolů na hracím poli.