Automat Majestic Gold Megaways zdarma

96.85%

RTP

Vysoká

Volatilita

117649

Počet výherních linií

6

Počet válců

Rychlé info o Majestic Gold Megaways
Vydání 08.12.2021
Výrobce iSoftBet
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Téma Zvířecí sloty

Majestic Gold Megaways – online výherní automat

Staňte se součástí dobrodružství na Sahaře, když si zahrajete online slot Majestic Gold Megaways. Hra je vysoce volatilní a přichází s 96,85% RTP a až 117 649 způsoby výhry. Zahrajte si s funkcemi, jako jsou kaskádové válce, zvyšující se násobitele, volná kola a mnoho dalšího.

Poznejte krásy Sahary, když hrajete online slot Majestic Gold Megaways. Tento výtvor společnosti iSoftBet přichází se šesti válci zasazenými u jezera se stromy a divokými zvířaty v pozadí.

Nejvýnosnějším symbolem je lev. Po něm následuje slon, nosorožec a vůl. Mezi méně platící symboly výherního automatu Majestic Gold Megaways patří A, K, Q, J, 10 a 9.

První funkcí online slotu Majestic Gold Megaways je divoký symbol. Ten nahrazuje všechny běžné symboly a doplňuje nebo zvyšuje výherní kombinace.

Horní válec (Top Tracker) přidává jeden symbol na válce 2 až 5, abyste měli větší šanci dosáhnout výhry.

Kaskádové válce se spustí pokaždé, když na výherním automatu Majestic Gold Megaways dokončíte výhru. Výherní symboly z válců mizí, aby mohly padat nové, přičemž počet způsobů výhry zůstává stejný. Takto se pokračuje, dokud už nejsou žádné další výhry.

Symboly tajemného měsíce mohou padat náhodně při každém roztočení. Ty se na konci roztočení přemění na stejný běžný symbol.

Dále je tu funkce Max Megaways, která se může aktivovat náhodně při každém roztočení. Tento modifikátor dává aktivujícímu roztočení maximální možný počet výher a zvyšuje tak šance na výhru.

Padnou-li na online slotu Majestic Gold Megaways 4 nebo 5 symbolů Scatter, získáte 10, respektive 15 bezplatných roztočení. Funkce gamble se aktivuje před začátkem kola. Budete mít možnost si buď vybrat roztočení, nebo si zahrát o vyšší počet roztočení a/nebo vyšší počáteční násobitel. Pokud ukazatel padne do zelené zóny, získáte vyšší počet roztočení zdarma/počáteční násobitel. Pokud však ukazatel přistane v červené zóně, přijdete o všechna bezplatná kola a vrátíte se do základní hry.

Kolo roztočení zdarma je vybaveno neomezeným násobitelem, který se s každou kaskádovou výhrou zvyšuje o +1. Uvidíte také symboly zlatého lva – sbírejte je, abyste po zbytek kola roztočení zdarma povýšili jeden z dalších symbolů s vyšší výhrou na lva. Při každém vylepšení nového symbolu získáte tři roztočení navíc.

Kolo roztočení zdarma si můžete zakoupit pomocí sázky Majestic Bet, která stojí 75násobek vaší sázky. To vám zaručí spuštění bonusu při dalším roztočení.

Pokud jde o hry s tématikou Sahary, naše recenze prokázala, že slot Majestic Gold Megaways od iSoftbet je na vrcholu seznamu. Tato vysoce volatilní hra nabízí až 117 649 způsobů výhry a 96,85% volatilitu. K dispozici máte spoustu funkcí, které zvyšují vaši hratelnost: divoké symboly, zlatou sázku, volná kola, násobitele a kaskádové válce.

Přesvědčte se sami, až si zahrajete automat Majestic Gold Megaways online!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

40 Super Hot
95.81
EGT

40 Super Hot

Turbo Slots 81
95
Apollo Games

Turbo Slots 81

Marta Křížová

Zveřejněno: 08.03.2022

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Majestic Gold Megaways