Automat Masters of Eclipse zdarma

Masters of Eclipse
94%

RTP

Střední

Volatilita

40 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Masters of Eclipse
Vydání
VýrobceSynot Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Free spiny, Gamble, Multiplikátor, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Hororové automaty, Magické automaty

Symboly Automatu Masters of Eclipse

Roh

Roh

Písmeno A

Písmeno A

MOE

MOE

Kůň

Kůň

Kladivo

Kladivo

Bojovník

Bojovník

Štít

Štít

Bonus Symbol

Bonus Symbol

Pro aktivaci bonusové funkce je zapotřebí získat 3 bonusové symboly na válcích 1, 3 a 5 ve stejném spinu. Po dosažení této kombinace se spustí 10 volných spinů, které poskytují hráčům další možností vyhrát. Bonusové symboly se mohou objevit na válcích během volných spinů a přidat další možné výhry a zábavu do hry. Tato funkce přináší hráčům napětí a potenciál pro zajímavé výhry.

Wild Symbol

Wild Symbol

Tento symbol může objevit pod libovolným válcem po každém spinu a postupně se pohybuje nahoru po vále až na jeho vrchol. Během této cesty nahoru překrývá ostatní symboly na vále a nahrazuje je, čímž zvyšuje šance na výherní kombinace. Divoký symbol nahrazuje všechny symboly kromě bonusového symbolu, a tak přispívá k vytváření výherních kombinací a zvyšuje vzrušení a potenciální výhry hráčů.

Masters of Eclipse – online automat od Synot Games

Masters of Eclipse je online automat od společnosti Synot Games, který přináší temné dobrodružství na válcích. S RTP 98,14% a střední až vysokou volatilitou nabízí hráčům šanci na zajímavé výhry. Sestává z 5 válců a 40 výherních linií a tematicky se pohybuje mezi hororem a mytologií.

 

Funkce automatu Masters of Eclipse

Jednou z hlavních funkcí automatu je divoký symbol, který se může objevit pod libovolným válcem po každém spinu a v průběhu následujících 4 spinů postupně stoupá nahoru po vále, až se usadí na vrcholu ostatních symbolů na vále. Divoký symbol nahrazuje všechny symboly kromě bonusového symbolu, což zvyšuje šance na výherní kombinace.

Další zajímavou funkcí je bonusový symbol. Pokud se na válcích objeví 3 bonusové symboly na válcích 1, 3 a 5, spustí se funkce 10 volných spinů. Během těchto spinů se otevírá prostor pro ještě větší výhry a vzrušení.

Masters of Eclipse je temný a napínavý automat, který nabízí hráčům vzrušující herní zážitek a šanci na výhry. S jeho speciálními funkcemi a atraktivním tématem je ideální volbou pro milovníky hororového a mytologického světa.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Synot Games – klasika mezi automaty

Synot Games je slovenský vývojář automatů a her pro online kasina, který se specializuje na vývoj kvalitních a zábavných automatů s širokou škálou témat. Tento vývojář má více než 20 let zkušeností s tím, jak vytvářet hry, které jsou atraktivní pro hráče po celém světě. Společnost také spolupracuje s řadou online kasin, což znamená, že automaty od tohoto vývojáře jsou snadno dostupné pro hráče po celém světě. Díky tomu mohou hráči vyzkoušet nové automaty a zjistit, zda jim vyhovují.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Masters of Eclipse

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 20. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Masters of Eclipse