Maxi 5 Dice

RTP

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Maxi 5 Dice
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Bonusová hra, Free spiny, Multiplikátor, Wild symbol
Téma

Symboly Automatu Maxi 5 Dice

Číslo 4

Číslo 4

Číslo 5

Číslo 5

Číslo 6

Číslo 6

Třešně

Třešně

Číslo 1

Číslo 1

Číslo 2

Číslo 2

Číslo 3

Číslo 3

Symbol Bonus

Symbol Bonus

Symbol "bonus" se objevuje pouze na čtvrtém válci. Pokud je tento symbol plně viditelný a pokrývá celý válec ve třech řadách a současně jsou také plně viditelné symboly three na druhém válci a reel na třetím válci, spustí se bonusová hra "three reel bonus" s 10 volnými spiny. Během této hry je hlavní dolní obrazovka zcela pokryta bonusovými symboly, které se táhnou od levé strany přes horní část až po pravou stranu. Aktivní obrazovka se pak zúží na tři sousedící střední válce a tři řady, ale nabízí 27 výherních linií v režimu křížového kříže. Všechny výhry z bonusové hry jsou automaticky přidány k celkovému výhernímu balíku a zdarma připsány na účet hráče.

Symbol Reels

Symbol Reels

Symbol "reel" se objevuje pouze na třetím válci. Tento symbol nemá žádnou samostatnou funkci, ale je důležitý pro aktivaci bonusové hry "three reel bonus", která se spustí, pokud jsou všechny tři bonusové symboly (symbol three, symbol reel a symbol bonus) plně viditelné a pokrývají své odpovídající válce.

Symbol Three

Symbol Three

Symbol "three" se objevuje pouze na druhém válci. Pokud je tento symbol plně viditelný a pokrývá celý válec ve třech řadách, spustí se bonusová hra "three reel bonus" s 10 volnými spiny. Během této hry je hlavní dolní obrazovka zcela pokryta bonusovými symboly, které se táhnou od levé strany přes horní část až po pravou stranu. Aktivní obrazovka se pak zúží na tři sousedící střední válce a tři řady, ale nabízí 27 výherních linií v režimu křížového kříže. Všechny výhry z bonusové hry jsou automaticky přidány k celkovému výhernímu balíku a zdarma připsány na účet hráče.

Wild Symbol

Wild Symbol

Symbol "wild" je jedním z nejvýhodnějších symbolů ve hře. Tento symbol má schopnost nahradit jakýkoli jiný symbol na válcích, což zvyšuje šance na vytvoření výherní kombinace. Když se symbol wild objeví v kombinaci s ostatními symboly a vytvoří výherní linii, hráči je vyplácena výhra podle příslušné výplatní tabulky. Symbol wild může být klíčem k vyšším výhrám a může znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem ve hře. Přítomnost symbolu wild ve hře přináší napětí a vzrušení, protože hráči nikdy neví, kdy se objeví a jakým způsobem mu pomůže dosáhnout výhry. Symbol wild je také často spojen s bonusovými funkcemi, jako jsou rozšíření na celý válec, násobitelé výher nebo aktivace volných spinů. Hráči mají většinou radost, když vidí symbol wild na válcích, protože to znamená vyšší šance na výhru a přináší do hry další vzrušení a možnosti.

Maxi 5 Dice – online automat od eGaming

Maxi 5 Dice je fascinující online automat vyvinutý předním českým vývojářem automatů eGaming. Tento herní titul přináší hráčům kombinaci vzrušení a zábavy s pěti válcovým herním polem a dvaceti výherními liniemi. Tematicky se inspiroval dices a starověkými sloty, což vytváří atraktivní prostředí pro hráče.

 

Funkce automatu Maxi 5 Dice

Maxi 5 Dice přináší několik klíčových funkcí, které zvyšují vzrušení a šance hráčů na výhru. Zde je přehled těchto funkcí:

  1. Bonusové kolo: Tato funkce se spouští, když se na válcích objeví určitý počet bonusových symbolů. Během bonusového kola má hráč šanci vyhrát dodatečné výhry nebo získat další bonusové funkce. Tato funkce přidává další vrstvu zábavy a vzrušení do hry.

  2. Multiplikátory: Maxi 5 Dice nabízí možnost získat multiplikátory, které zvyšují výhry hráčů. Tyto multiplikátory se aktivují při dosažení určitých kombinací symbolů nebo v rámci bonusových funkcí. Díky nim mohou hráči získat vyšší výhry a zvýšit své celkové vyplácení.

  3. Wild Symbol: Wild symbol, zobrazený jako speciální symbol, nahrazuje jiné symboly na válcích. Tímto způsobem pomáhá hráčům vytvářet výherní kombinace a zvyšovat své výhry. Wild symbol je klíčovým prvkem vytváření výherních linií a zvyšování šancí na výhru.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

eGaming je uznávaný český vývojář automatů s bohatou historií ve vytváření kvalitních her. Společnost se zaměřuje na inovativní design, vzrušující funkce a poutavou grafiku. Maxi 5 Dice je jasným příkladem vývojářského umění eGamingu, který přináší hráčům nezapomenutelný herní zážitek.

Automaty od eGamingu jsou oblíbené mezi hráči díky svému kvalitnímu provedení, inovativním funkcím a možnosti získání atraktivních výher. Společnost se vždy snaží přinášet nové a zajímavé herní zážitky prostřednictvím svých her. Maxi 5 Dice je dalším důkazem této snahy a nabízí hráčům šanci na zábavu, napětí a výhry prostřednictvím svých bonusových funkcí.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Maxi 5 Dice

Automaty zdarma 2024

Synot Games

Synot Games

Zveřejněno: 13.07.2023

Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

Nejčastější otázky o automatu Maxi 5 Dice