Automat Midnight Fruits 81 zdarma

Midnight Fruits 81
92%

RTP

Střední

Volatilita

81 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Midnight Fruits 81
Vydání08.09.2018
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Gamble, Progresivní jackpot, Wild symbol
Téma Ovocné automaty, Retro automaty

Symboly Automatu Midnight Fruits 81

Švestky

Švestky

Třešně

Třešně

Banány

Banány

Citron

Citron

Hrozny

Hrozny

Melouny

Melouny

Pomeranče

Pomeranče

Symbol Wild

Symbol Wild

Symbol Wild je běžným speciálním symbolem na výherních automatech, který nahrazuje běžné symboly a zvyšuje šance na trefu výherní kombinace, a v automatu, o kterém hovoříme, jsou všechny 81 výherní linie k dispozici při každém zatočení, což znamená, že nemusíš nutně trefit Wild symbol pro dosažení největších výher.

Midnight Fruits 81 – online automat od Apollo Games

Pokud milujete jasná světla velkoměsta, je načase vyždímat z online slotu Midnight Fruits 81 všechno, co se dá. Tento automat od vynikajícího poskytovatele softwaru Apollo Games má 81 výherních řad, na kterých budete moci seřadit různé neonové ovoce a divoké symboly a vytvořit tak výherní kombinace.

Tento vzrušující automat má sázky na roztočení, které vyhovují všem rozpočtům, a funkci gamble, která může zdvojnásobit výhry. Společnost Apollo Games přidala také náhodný bonus, který můžete získat po každém roztočení. Zahrajte si nyní automat Midnight Fruits 81 a získejte šanci vyhrát hlavní cenu až 3 000 000 mincí. Pokud patříte mezi noční hráče automatů, je pro vás automat Midnight Fruits 81 tou pravou hrou. Pozadí čtyř válců je černé jako půlnoc, zatímco různé neonové symboly připomínají ty, které v noci oživují velkoměsta.

Co ti nabídne automat Midnight Fruits 81?

Mezi ovoce s nízkou výplatou patří citrony, třešně, švestky a banány, zatímco ze středně výdělečných melounů a hroznů můžete vymačkat mnohem více šťávy. Největší výhry jsou však ve výherním automatu Midnight Fruits 81 vyhrazeny ikonickým symbolům Midnight Fruits 81, které slouží také jako symboly Wild, jež mohou nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak výherní kombinace.

Výhra při hraní výherního automatu Midnight Fruits 81 je tak jednoduchá, jako když seřadíte čtyři stejné symboly na některé z 81 výherních řad. Wild vám také mohou pomoci tím, že nahradí ostatní symboly a vytvoří vám výherní kombinaci. Při hře s maximální sázkou začínají výhry na 20 000 mincích za citrony a třešně. Za švestky a banány je to pak 40 000 mincí a za melouny a hrozny 200 000 mincí. Když však na jedné řadě trefíte čtyři symboly Midnight Fruits 81, můžete vyhrát nejvyšší výhru 300 0000 mincí.

Jakmile vyhrajete výhru, máte také možnost využít funkci 50/50 gamble a zvýšit ji. Můžete vsadit polovinu nebo celou svou sázku na otočení karty a jediné, co musíte udělat pro zdvojnásobení své sázky, je správně tipnout, zda bude tato karta červená nebo černá. Po některých výhrách je možné sázet až pětkrát. Další zábavnou věcí na tomto online slotu je náhodný bonus za vrácení peněz. Nezveřejněná částka peněz může být přidána na váš bankovní zůstatek po každém roztočení, a to je další skvělý důvod, proč hrát tento výherní automat.

Online automat je sice určen především pro noční hráče, ale můžete si s ním zahrát kdykoli. Nabízí řadu sázek, které vyhovují všem rozpočtům. Je to také skvělá hra, kterou si můžete zahrát na Androidu, iOS nebo počítači v mnoha špičkových online kasinech. Obzvlášť se nám líbí funkce gamble a náhodný bonus za vrácení peněz a všichni bychom rádi zbohatli až o 3 000 000 mincí, stačí, když na některé z 81 výherních řad hry seřadíte čtyři nejlépe vydělávající symboly.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Midnight Fruits 81

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Midnight Fruits 81