Automat Midnight Fruits 81 zdarma

95%

RTP

Vysoká

Volatilita

5

Počet výherních linií

4

Počet válců

Rychlé info o Midnight Fruits 81
Vydání 08.09.2018
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Losování 50:50, Wild Symbol
Téma Ovocné automaty

Midnight Fruits – online výherní automat

Pokud milujete jasná světla velkoměsta, je načase vyždímat z online slotu Midnight Fruits 81 všechno, co se dá. Tento automat od vynikajícího poskytovatele softwaru Apollo Games má 81 výherních řad, na kterých budete moci seřadit různé neonové ovoce a divoké symboly a vytvořit tak výherní kombinace.

Tento vzrušující automat má sázky na roztočení, které vyhovují všem rozpočtům, a funkci gamble, která může zdvojnásobit výhry. Společnost Apollo Games přidala také náhodný bonus, který můžete získat po každém roztočení. Zahrajte si nyní automat Midnight Fruits 81 a získejte šanci vyhrát hlavní cenu až 3 000 000 mincí.

Pokud patříte mezi noční hráče automatů, je pro vás automat Midnight Fruits 81 tou pravou hrou. Pozadí čtyř válců je černé jako půlnoc, zatímco různé neonové symboly připomínají ty, které v noci oživují velkoměsta.

Mezi ovoce s nízkou výplatou patří citrony, třešně, švestky a banány, zatímco ze středně výdělečných melounů a hroznů můžete vymačkat mnohem více šťávy. Největší výhry jsou však ve výherním automatu Midnight Fruit 81 vyhrazeny ikonickým symbolům Midnight Fruits, které slouží také jako symboly Wild, jež mohou nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak výherní kombinace.

Výhra při hraní výherního automatu Midnight Fruits 81 je tak jednoduchá, jako když seřadíte čtyři stejné symboly na některé z 81 výherních řad. Midnight Fruits Wild vám také mohou pomoci tím, že nahradí ostatní symboly a vytvoří vám výherní kombinaci.

Při hře s maximální sázkou začínají výhry na 20 000 mincích za citrony a třešně. Za švestky a banány je to pak 40 000 mincí a za melouny a hrozny 200 000 mincí. Když však na jedné řadě trefíte čtyři symboly Midnight Fruit, můžete vyhrát nejvyšší výhru 300 0000 mincí.

Jakmile vyhrajete výhru, máte také možnost využít funkci 50/50 gamble a zvýšit ji. Můžete vsadit polovinu nebo celou svou sázku na otočení karty a jediné, co musíte udělat pro zdvojnásobení své sázky, je správně tipnout, zda bude tato karta červená nebo černá. Po některých výhrách je možné sázet až pětkrát.

Další zábavnou věcí na online slotu Midnight Fruits 81 je náhodný bonus za vrácení peněz. Nezveřejněná částka peněz může být přidána na váš bankovní zůstatek po každém roztočení, a to je další skvělý důvod, proč hrát tento výherní automat.

Online automat Midnight Fruits 81 je sice určen především pro noční hráče, ale můžete si s ním zahrát kdykoli. Nabízí řadu sázek, které vyhovují všem rozpočtům. Je to také skvělá hra, kterou si můžete zahrát na Androidu, iOS nebo počítači v mnoha špičkových online kasinech.

Obzvlášť se nám líbí funkce gamble a náhodný bonus za vrácení peněz a všichni bychom rádi zbohatli až o 3 000 000 mincí, stačí, když na některé z 81 výherních řad hry seřadíte čtyři nejlépe vydělávající symboly.

Zahrajte si teď slot Midnight Fruits 81 zdarma nebo o skutečné peníze. Případně se podívejte na spoustu dalších vzrušujících výherních automatů od Apollo Games níže.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Lucky 81
95
Apollo Games

Lucky 81

Fire Witch
97.94
Synot Games

Fire Witch

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Midnight Fruits 81