Multi 5
95%

RTP

Vysoká

Volatilita

4 linie

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Multi 5
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Bonusová hra, Multiplikátor, Wild symbol
Téma Ovocné automaty, Retro automaty

Multi 5 – online automat od Synot Games

Ukazuje se, že klasické výherní automaty nemusí být jen hry bez speciálních funkcí a symbolů. Multi 5 je online hrací automat vyvinutý společností eGaming, který může sloužit jako pěkný příklad. Hra je vybavena pěknými vizuálními prvky, jako jsou třpytivé a lesklé symboly, černé válce a červené znaky, které vedle válců představují výherní řady.

 

Funkce automatu Multi 5

Multi 5 je hra s 5 válci a 20 výherními liniemi. Na této matici mohou hráči očekávat několik pravidelných symbolů, včetně třešní, zeleného znaku dolaru, bílého jednoduchého pruhu, modrého dvojitého pruhu, červeného trojitého pruhu, žluté sedmičky a červené sedmičky. Vytvoření kombinací alespoň tří symbolů stejného druhu na výherní řadě vám zajistí peněžní výhru. Symbol Multi 5 je v tomto slotu online symbolem Wild. Může nahradit všechny základní symboly, kdykoli vám pomůže vytvořit výherní kombinaci. Symbol Wild navíc zdvojnásobuje výhry. Pokud na třech prostředních válcích trefíte TŘI symboly REEL BONUS, spustí se deset roztočení zdarma.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Nice Price je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Multi 5

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

    Nejčastější otázky o automatu Multi 5