Automat Multi 5 zdarma

95.50%

RTP

Vysoká

Volatilita

4

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Multi 5
Vydání
Výrobce E-Gaming
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Multiplier, Wild Symbol, Bonus symbol
Téma Ovocné automaty

Multi 5 – online výherní automat

Ukazuje se, že klasické výherní automaty nemusí být jen hry bez speciálních funkcí a symbolů. Multi 5 je online hrací automat vyvinutý společností e-Gaming, který může sloužit jako pěkný příklad. Hra je vybavena pěknými vizuálními prvky, jako jsou třpytivé a lesklé symboly, černé válce a červené znaky, které vedle válců představují výherní řady.

Multi 5 je hra s 5 válci a 20 výherními liniemi. Na této matici mohou hráči očekávat několik pravidelných symbolů, včetně třešní, zeleného znaku dolaru, bílého jednoduchého pruhu, modrého dvojitého pruhu, červeného trojitého pruhu, žluté sedmičky a červené sedmičky. Vytvoření kombinací alespoň tří symbolů stejného druhu na výherní řadě vám zajistí peněžní výhru. Symbol Multi 5 je v tomto slotu online symbolem Wild. Může nahradit všechny základní symboly, kdykoli vám pomůže vytvořit výherní kombinaci. Symbol Wild navíc zdvojnásobuje výhry. Pokud na třech prostředních válcích trefíte TŘI symboly REEL BONUS, spustí se deset roztočení zdarma.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Dice Dragon
95
E-Gaming

Dice Dragon

Lucky 81
95
Apollo Games

Lucky 81

Marta Křížová

Zveřejněno: 24.02.2022

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Multi 5