Multiplay 81 – online výherní automat

Připravte se na výlet po paměti, kde najdete mnoho známých věcí (pokud jste zkušený hráč automatů). Multi Play 81 je klasický online výherní automat vytvořený společností e-Gaming. Pokud jde o grafiku tohoto online automatu, měli bychom zmínit, že Multi Play 81 přichází s kreslenou grafikou, která zahrnuje velké lesklé ikony v jednoduchých barvách, černé válce a abstraktní červené pozadí.

V této hře jsou 4 válce a 81 výherních linií, což je v dnešní době poměrně vzácné. Na této neobvyklé sadě válců budete mít šanci trefit osm různých standardních symbolů – pomeranč, švestku, třešně, meloun, hroznové víno, citron, tyčinku a symbol červené sedmičky. Když na jedné z těchto 81 výherních řad trefíte kombinaci tří nebo čtyř stejných symbolů, získáte výhru. Jediným speciálním symbolem, který zde najdete, je logo multiplay 81. Jedná se o symbol Wild, který nahrazuje všechny chybějící základní symboly v této hře. Tento symbol také přináší násobitele. Pokud máte ve výherní kombinaci jeden symbol Wild, výhra se vynásobí dvěma. Více symbolů Wild přináší vyšší násobitele – x4 a x8.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Multiplay 81 zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Multiplay 81

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 4
Počet výherních linií: 81
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Multiplier, Wild Symbol
Jackpot: Ne
RTP: 94 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 200000 Kč