Automat Multiplay 81 zdarma

94%

RTP

Vysoká

Volatilita

81

Počet výherních linií

4

Počet válců

Rychlé info o Multiplay 81
Vydání
Výrobce E-Gaming
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Multiplier, Wild Symbol
Téma Ovocné automaty

Multiplay 81 – online výherní automat

Připravte se na výlet po paměti, kde najdete mnoho známých věcí (pokud jste zkušený hráč automatů). Multi Play 81 je klasický online výherní automat vytvořený společností e-Gaming. Pokud jde o grafiku tohoto online automatu, měli bychom zmínit, že Multi Play 81 přichází s kreslenou grafikou, která zahrnuje velké lesklé ikony v jednoduchých barvách, černé válce a abstraktní červené pozadí.

V této hře jsou 4 válce a 81 výherních linií, což je v dnešní době poměrně vzácné. Na této neobvyklé sadě válců budete mít šanci trefit osm různých standardních symbolů – pomeranč, švestku, třešně, meloun, hroznové víno, citron, tyčinku a symbol červené sedmičky. Když na jedné z těchto 81 výherních řad trefíte kombinaci tří nebo čtyř stejných symbolů, získáte výhru. Jediným speciálním symbolem, který zde najdete, je logo multiplay 81. Jedná se o symbol Wild, který nahrazuje všechny chybějící základní symboly v této hře. Tento symbol také přináší násobitele. Pokud máte ve výherní kombinaci jeden symbol Wild, výhra se vynásobí dvěma. Více symbolů Wild přináší vyšší násobitele – x4 a x8.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Sync Spin
97.99
Synot Games

Sync Spin

Respin Joker 81
96
Synot Games

Respin Joker 81

Golden Myth
98.01
Synot Games

Golden Myth

Marta Křížová

Zveřejněno: 24.02.2022

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Multiplay 81