Mystery Apollo II – online výherní automat

Výherní automat Mystery Apollo II sází na tradiční symboly s ovocnou tématikou, které přinášejí rozpoznatelný a zároveň zábavný online herní zážitek. Jeho zeleně zářící mřížka se skládá ze 3 válců, 3 řad a 27 výherních řad, takže můžete odejít s působivým jackpotem jen díky tomu, že padnou výherní kombinace symbolů!

Online automat Mystery Apollo II byl vyvinut společností Apollo Games, která byla založena v roce 2007 a stala se průkopníkem online herního průmyslu s rozsáhlým katalogem automatů s jedinečně zajímavými tématy a příběhy. Je také považován za jeden z nejnovějších a nejlepších online slotů tohoto vývojáře pro svou estetickou mřížku a širokou škálu zajímavých bonusových funkcí s nejhůře vyplácenými symboly třešní, citronů, pomerančů a švestek a nejvýše vyplácenými symboly zvonků, hroznů, melounů, sedmiček a žolíků.

Zahrajte si Mystery Apollo II zdarma přímo na našich webových stránkách nebo o skutečné peníze, když se seznámíte s naším užitečným seznamem doporučených online kasin!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Mystery Apollo II zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Mystery Apollo II

Vydání: 15.03.2019
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 27
Téma: Ovocné automaty, Joker
Bonus: Gamble, Multiplier, Losování 50:50, Wild Symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Apollo II

Apollo II je 3válcový automat s 27 výherních linií.