Automat Mystery Express zdarma

Mystery Express
96%

RTP

Střední

Volatilita

30 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Mystery Express
Vydání
VýrobceIGT
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Bonusová hra, Multiplikátor, Wild symbol
Téma Historické automaty

Mystery Express – online výherní automat

Romantický výlet po Evropě se zvrtne, když je nalezen zavražděný bohatý cestující ve vlaku, a jen vy můžete záhadu vyřešit. Je zřejmé, že automat Mystery Express je inspirován klasickým románem Agathy Christie Poirotové Vražda v Orient expresu, který byl několikrát zfilmován a naposledy v roce 2017 Kennethem Branaghem s Johnnym Deppem, Penélope Cruz, Willemem Dafoe a Michelle Pfeiffer v hlavních rolích.

Hra se dvěma hlavními postavami na obou stranách se odehrává na 5 válcích, 3 řadách a s 30 způsoby výhry. Jedná se o hru se střední variabilitou zaměřenou především na příležitostné hráče. RTP se může na různých trzích a v různých kasinech lišit, ale nejvyšší RTP je velmi slušných 97,03 %. Zavražděný cestující získal své bohatství díky hledání pokladů a vy se můžete připojit k hlavním postavám při pátrání po jeho ztracené kořisti.

Vizuální zpracování ve viktoriánském stylu je zde dobře zpracované a hra obsahuje spoustu doplňků. Nejvýraznější je asi funkce zvyšování úrovně, v níž získáváte zkušenostní body za mnoho různých věcí. Zvyšování úrovně znamená, že se hlavní bonusové kolo stává lukrativnějším a je zde možné vyhrát až 1 000násobek vaší sázky. Pokud máte rádi kriminální/tajemné filmy nebo romány typu „whodunit“, bude tato hra přesně pro vás.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 8. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Mystery Express