Automat Nightmare Squad Dice zdarma

Nightmare Squad Dice

RTP

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Nightmare Squad Dice
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Bonusová hra, Mystery Win, Random Wild, Scatter symbol
Téma Hororové automaty, Kostky, Ovocné automaty

Symboly Automatu Nightmare Squad Dice

Číslo 10

Číslo 10

Frankenstein

Frankenstein

Písmeno A

Písmeno A

Písmeno J

Písmeno J

Písmeno K

Písmeno K

Bloody Mary

Bloody Mary

Casper

Casper

Číslo 0

Číslo 0

Číslo 9

Číslo 9

Symbol Bonus

Symbol Bonus

Pokud se na válcích objeví určitý počet symbolů Scatter, spouští se funkce volných her. Hráči obdrží určitý počet bezplatných her, během kterých mají šanci vyhrát bez dalšího sázení. Tato funkce je skvělou příležitostí k získání dalších výher a prodloužení herního zážitku.

Symbol Extra Wild

Symbol Extra Wild

Tato funkce se aktivuje náhodně během hry a přidává další divoké symboly na válcích. To zvyšuje šance hráčů na vytvoření výherních kombinací a získání vyšších výher.

Symbol Mystery

Symbol Mystery

Tajemný symbol se může objevit na válcích a poté se promění na náhodný symbol. Tímto způsobem může hráčům přinést nečekané výhry a zvýšit jejich celkové vyplácení.

Symbol Wild

Symbol Wild

Wild symbol, zobrazený jako speciální symbol, nahrazuje jiné symboly na válcích. Tímto způsobem pomáhá hráčům vytvářet výherní kombinace a zvyšovat své výhry. Může se také rozšířit na sousední symboly a tím zvýšit šance na větší výhry.

Nightmare Squad Dice – online automat od eGaming

Nightmare Squad Dice je strhující online automat vyvinutý předním českým vývojářem automatů eGaming. Tento temný a vzrušující automat přenáší hráče do světa hrůzy a napětí. S pěti válcovým herním polem a dvaceti výherními liniemi nabízí Nightmare Squad Dice hráčům široké možnosti pro zábavu a vyhrávání.

 

Funkce automatu Nightmare Squad Dice

Nightmare Squad Dice přináší různé funkce, které zvyšují vzrušení a šance na výhru. Zde je přehled hlavních funkcí:

  1. Wild Symbol

  2. Free Games

  3. Extra Wild Symbol

  4. Mystery Symbol

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

eGaming je renomovaný český vývojář automatů, který se specializuje na tvorbu inovativních a kvalitních her. S dlouholetou zkušeností v herním průmyslu si eGaming vybudoval pověst předního tvůrce automatových her. S důrazem na atraktivní grafiku, zvukové efekty a uživatelskou přívětivost se eGaming zaměřuje na vytváření zábavných a vzrušujících her, které přinášejí hráčům nezapomenutelný zážitek.

Automaty od eGamingu jsou oblíbené mezi hráči díky svému kvalitnímu designu, inovativním funkcím a možnosti získání atraktivních výher. Vývojář neustále pracuje na přinášení nových a zajímavých herních zážitků prostřednictvím svých her. Nightmare Squad Dice je příkladem této snahy a nabízí hráčům temné dobrodružství plné napětí, strachu a šancí na velké výhry prostřednictvím svých bonusových funkcí.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Nightmare Squad Dice

Automaty zdarma 2024

Zveřejněno: 13.07.2023

Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

Nejčastější otázky o automatu Nightmare Squad Dice