Pandora
96%

RTP

Střední

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Pandora
Vydání15.10.2018
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Expanding symbol, Gamble, Progresivní jackpot, Wild symbol
Téma Mytologie

Symboly Automatu Pandora

Kerberos

Kerberos

Váza a Harfa

Váza a Harfa

Anděl

Anděl

Bohyně

Bohyně

Bůh

Bůh

Písmeno J Q

Písmeno J Q

Písmeno K A

Písmeno K A

Symbol Mystery

Symbol Mystery

Symbol Klíče hraje klíčovou roli v tzv. Mystery výhře. Když se v jedné kombinaci objeví symbol Klíče společně s Pandořinou skříňkou, odemkne se výhra s multiplikátorem ve výši 8x až 105x vaší sázky.

Symbol Mystery

Symbol Mystery

Tento symbol představuje samotnou Pandořinu skříňku a hra s ní je trochu tajemná. Při zobrazení skříňky na válcích získáte výhru podle tabulky výher. Ale abyste se dostali dovnitř a odemkli její tajemství, budete potřebovat symbol klíče, který musí být vytočen současně se skříňkou. Pokud se vám to podaří, otevřete Pandořinu skříňku a získáte skvělou Mystery výhru, která je odvozena od vaší sázky. Ačkoliv překvapení funguje, někteří hráči by uvítali více padajících klíčů pro častější odemykání skříňky.

Symbol WILD

Symbol WILD

Symbol Wild má klasickou funkci nahrazovat všechny ostatní symboly na herní ploše. Avšak v tomto automatu má také speciální schopnost náhodného roztáhnutí po celé herní ploše, čímž zvyšuje šance na větší výhry.

Pandora – online automat od Apollo Games

Pandora je online automat od Apollo Games, který vás zavede do světa řecké mytologie a legendy o Pandoře. Graficky atraktivní symboly Pandory, Hefaista a dalších antických postav vás provázejí při hraní tohoto pětiválcového automatu se třemi řádky a 5 fixními výherními liniemi. Hra je doprovázena svižnou hudbou, která dodává atmosféru.

Pokud jde o bonusy, Pandora nabízí několik zajímavých funkcí. Symbol Wild slouží jako žolík a nahrazuje chybějící symboly, ale může se také rozšířit a přinést vysoké výhry. Dalším bonusem je symbol Mystery, který představuje Pandořinu skříňku. Pokud se vám podaří vytočit skříňku spolu se symbolem klíče, odemknete její tajemství a získáte Mystery výhru, která je odvozena od vaší sázky. Automat také nabízí funkci automatického hraní, která vám umožní urychlit hru.

Celkově je Pandora zábavným a poutavým automatem s pěknou grafikou a zajímavými bonusovými funkcemi, které přidávají k hraní vzrušení a šanci na vysoké výhry.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Pandora

Automaty zdarma 2024

Synot Games

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Pandora