Pandora – online výherní automat

Pandora je online video automat od herního designéra Apollo Gaming. Hraje se na sadě 5×3 válců s pěti výherními řadami. Hra obsahuje symbol Wild, progresivní jackpoty a možnost hazardní hry. Maximální výhra činí x500. RTP je 95 % a hra vykazuje střední variabilitu.

Pandora je video automat, který v roce 2018 uvedl na trh výrobce her Apollo Gaming. Je prezentován v podobném stylu jako mnoho jejich automatů na sadě válců 5×3, která generuje 5 pevných způsobů sázek platících zleva doprava. Výhru mohou spustit minimálně 2 shodné symboly, ale většinou je potřeba, abyste měli shodné tři symboly. Jak název hry napovídá, pokud při roztočení padnou symboly krabice a klíče, je k dispozici tajemná výhra.

K dispozici je také symbol Wild, který se může náhodně rozšířit a vytvořit spoustu výherních řad a nahrazuje všechny ostatní symboly kromě klíče. Hráči mohou využít bonusovou hru, v níž mohou zdvojnásobit svou výhru. Tuto funkci lze opakovat až pětkrát, pokud vám štěstí přeje a rozhodnete se v riskování pokračovat. Výherní pole podporuje 10 výherních symbolů. Jsou to symboly postav Pandora, Zvíře, Epimetheus, Urna, Nádoba, Kočka Pandora a 4 symboly hracích karet s nižší hodnotou od esa po kluka. V nabídce jsou také neustále 3 jackpoty. Pokud jste fanoušky tvorby tohoto designéra, proč si nevyzkoušet některé výherní automaty Apollo Games zdarma zde na Slots Temple v demo režimu.

Tématem hry je řecký mýtus o Pandoře, kterou na Zemi přivedl Zeus, aby se stala manželkou Epiméthea. Příběh Pandořiny skříňky samozřejmě nemá šťastný konec, ale tento automat je pravým opakem, protože pokud se vám podaří trefit klíč k otevření skříňky při stejném roztočení, čekají na vás zdravé výhry. Grafika je poměrně působivá, jak by se od tohoto designéra dalo očekávat, a soundtrack tvoří epická melodie, která by mohla zdobit film o stejnojmenné Pandoře.

Pokud vás toto téma osloví, proč se nepodívat na slot Magic of Pandora, který je k dispozici v demo režimu zde na Slots Temple. Vyrobila ho společnost 2 By 2 Gaming, má 25 výherních řad a RTP 96,01 %.

Pandora RTP

RTP hry Pandora je 95 %, což je pod průměrem odvětví, ačkoli se pravděpodobně odráželo od této hodnoty při jejím spuštění. V rozšířené hře vykazuje automat střední variabilitu.

Velikost sázek

Velikosti sázek ve hře Pandora se pohybují od 5 Kč do 1000 Kč a tabulka výher pro pět stejných symbolů je následující:

  • Tajemství = x8-x105

  • Box = x500

  • Pandora = x256

  • Epimetheus = x128

  • Zvíře = x64

  • Kočka Pandora = x32

  • Urna/nádoba = x16

  • Eso/Král = x8

  • Dáma/válec = x4

Funkce hry

Jakmile padne výherní řada, hráč má možnost zúčastnit se hazardní hry a zdvojnásobit svou výhru. Pokud si chcete tuto funkci užít, nezapomeňte rychle kliknout na tlačítko Gamble, protože tato možnost rychle zmizí. Pokud se chystáte hrát hazardní hru, máte možnost uložit polovinu své výhry, pokud chcete minimalizovat riziko. Tuto bonusovou hru můžete opakovat až pětkrát.

Pokud vám v jednom kole padne krabice a klíč, získáte tajemnou výhru. V jednom roztočení se může objevit pouze jedna krabice a jeden klíč a žádné další výherní řady se neobjeví. Všimněte si, že funkci gamble nemůžete využít ke zdvojnásobení tohoto druhu výhry.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Pandora zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Pandora

Vydání: 15.10.2018
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Norská mytologie
Bonus: Gamble, Progressive Jackpot, Wild Symbol
Jackpot: Ano
RTP: 95 %

Volatilita: Vysoká
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500 000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Pandora

Pandora je 5válcový automat s 5 výherních řádek.

RTP je 95 %. To by odpovídalo průměru odvětví v době uvedení hry na trh, ale nyní se zdá být poněkud hubené.

Ne, žádné hry zdarma nejsou k dispozici. To je trochu zklamání, protože bezplatná kola jsou základem většiny her.

Ano, v jednoduché karetní hře můžete zdvojnásobit své výhry. Hráči by si měli uvědomit, že mohou riskovat jen polovinu své výhry a zbytek si nechat pro sebe.