Persian Nights – online výherní automat

Je vhodná doba k návštěvě Persie, země, kde talentovaní spisovatelé a vypravěči vytvořili jedny z nejlepších příběhů a legend na světě. Persian Nights je pěkný online výherní automat, který byl navržen a vydán společností e-Gaming. Do této hry zahrnuli poměrně zajímavé kvalitní vizuální prvky, jako jsou originální ikony, tmavé válce a tmavé pozadí.

Persian Nights má 5 válců a 50 výherních linií. Na této sadě válců a řad najdete 10 různých běžných symbolů, včetně tří postav, šesti hracích karet s arabskými ozdobami a zkřížených mečů. Pokud jde o symboly se speciálními vlastnostmi, najdete zde velký znak Wild, který je divokým symbolem. Jako divoký symbol má schopnost nahradit všechny symboly, když vám může pomoci vytvořit výherní kombinaci. Druhým speciálním symbolem je zde symbol Scatter – palác. Získejte tři z nich na třech prostředních válcích, abyste aktivovali Free Spins.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Persian Nights zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Persian Nights

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 50
Téma: Magic
Bonus: Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 10 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč