Automat Persian Nights zdarma

Persian Nights

RTP

Volatilita

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Persian Nights
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Orientální automaty

Persian Nights – online výherní automat

Je vhodná doba k návštěvě Persie, země, kde talentovaní spisovatelé a vypravěči vytvořili jedny z nejlepších příběhů a legend na světě. Persian Nights je pěkný online výherní automat, který byl navržen a vydán společností e-Gaming. Do této hry zahrnuli poměrně zajímavé kvalitní vizuální prvky, jako jsou originální ikony, tmavé válce a tmavé pozadí.

Persian Nights má 5 válců a 50 výherních linií. Na této sadě válců a řad najdete 10 různých běžných symbolů, včetně tří postav, šesti hracích karet s arabskými ozdobami a zkřížených mečů. Pokud jde o symboly se speciálními vlastnostmi, najdete zde velký znak Wild, který je divokým symbolem. Jako divoký symbol má schopnost nahradit všechny symboly, když vám může pomoci vytvořit výherní kombinaci. Druhým speciálním symbolem je zde symbol Scatter – palác. Získejte tři z nich na třech prostředních válcích, abyste aktivovali Free Spins.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Nice Price je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Persian Nights

Automaty zdarma 2024

Synot Games

Synot Games

Apollo Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

    Nejčastější otázky o automatu Persian Nights