Pinky Cat

RTP

Volatilita

Počet výherních linií

Počet válců

Rychlé info o Pinky Cat
Vydání29.12.2021
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce
Téma

Symboly Automatu Pinky Cat

Trezor

Trezor

Detektiv

Detektiv

Drahokamy

Drahokamy

Drahokamy

Drahokamy

Ninja

Ninja

Odznak

Odznak

Symbol Wild

Symbol Wild

Symbol Wild v automatu Pinky Cat není jen obyčejným náhradním symbolem, který doplňuje výherní kombinace, ale navíc násobí výhry. Za každý použitý symbol Wild se výhra zdvojnásobí. To znamená, že při použití čtyř symbolů Wild v jedné výherní linii se výhra zvýší až šestnáctkrát!

Symbol Bonus

Symbol Bonus

Bonusová funkce v automatu Pinky Cat nabízí šanci získat volné zatočení. Stačí, když se na válcích objeví 3 až 5 symbolů Bonus ve formě ohromného diamantu, a okamžitě si vydobijete 30 až 50 free spinů. Počet volných zatočení závisí na počtu Bonus symbolů, které se v daném spinu zastaví na válcích.

Pinky Cat – online výherní automat

Pinky Cat je barevný online automat s kreslenou grafikou od společnosti Apollo Games. V této návykové pětiválcové hře je hlavní postavou kočka, ale objevují se zde i další zvířata, například pes nebo ninja-myš. Vypadá to, že kočka v této hře je zloděj, je to také symbol Wild. Hra je plná bonusů, díky nimž je hraní ještě zábavnější. Automat má bonusové roztočení zdarma (free spiny), Scatter symbol a funkci Ninja. Protože je automat přizpůsoben pro všechny typy stolních počítačů a mobilních platforem, spusťte ho pomocí jakýchkoli přístrojů a vyhrajte!

Funkce automatu Pinky Cat

Ve hře Pinky Cat je 8 výherních symbolů, které jsou rozděleny na 4 nízké a stejný počet vysokých výher. Nízké výplaty jsou základní barvy karet, které za kombinaci vyplatí až 8násobek vaší sázky. U vysokých výplat jsou to naopak amulety, bankovní sejfy, myši ninja a psí detektivové. Psí detektivové mají největší hodnotu a za každou sadu pěti z nich získáte nejvyšší jednorázovou výplatu 500násobku vaší sázky.Kromě všech výše uvedených výherních symbolů má Pinky Cat také symboly Cat Wild a Diamond Scatter. Symboly Cat Wild mohou nahradit kterýkoli z výherních symbolů a fungují také jako symboly Multiplier Wild. Každý symbol Cat Wild, který se podílí na výhře, zdvojnásobuje výplatu a symboly Cat Wild se dokonce navzájem násobí, což znamená, že můžete získat až 16násobný násobek výhry!

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Pinky Cat

Automaty zdarma 2024

Apollo Games

E-Gaming

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Pinky Cat