Automat Pirate Adventures zdarma

Pirate Adventures
97%

RTP

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Pirate Adventures
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce
Téma Mořské automaty, Pirátské automaty

Pirate Adventures – Vzrušující dobrodružství na válcích od eGaming

Pirate Adventures je online automat od vývojářů z eGaming, který hráče zavede na poutavé dobrodružství napříč sedmi mořemi. S pěti válci, 20 výherními liniemi a RTP 97,00% je Pirate Adventures ideální volbou pro všechny hráče, kteří se chtějí ponořit do napínavého pirátského dobrodružství.

 

Funkce automatu Pirate Adventures

Pirate Adventures je plný různých funkcí, které zvyšují vzrušení a šance na výhru. Divoký symbol (wild symbol) může nahradit jakýkoli jiný symbol kromě scatter symbolu, aby pomohl vytvořit výherní kombinaci.

Scatter symbol naopak může aktivovat funkci zdarma otáček (free spins), pokud se na válcích objeví tři nebo více těchto symbolů. Tato funkce výrazně zvyšuje šance na vysoké výhry a dodává hře další rozměr.

Pro hráče, kteří dávají přednost rychlejší hře, je k dispozici také funkce automatické hry (autoplay), která umožňuje otáčky válce bez nutnosti manuálního klikání.

Pirate Adventures nabízí kromě skvělých funkcí také úchvatnou grafiku a poutavý zvukový doprovod, který posiluje dojem z dobrodružného pirátského světa.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Pirate Adventures je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Pirate Adventures

Automaty zdarma 2024

BetInsight

Synot Games

Zveřejněno: 19.07.2023

Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

Nejčastější otázky o automatu Pirate Adventures