Pixi Fall
97%

RTP

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Pixi Fall: Okouzlující online výherní automat

Vydejte se do světa hry Pixi Fall, lákavého online slotu od společnosti E-Gaming, který díky 5 válcům a 3 řadám nabízí vysoký výherní potenciál. S 20 výherními řadami a rozmanitou škálou symbolů je Pixi Fall velkorysou hrou, která hráče udržuje ve střehu při hledání výherních kombinací.

 

Objevte dynamické symboly online výherního automatu Pixi Fall.

Ve hře Pixi Fall se hráči setkají s řadou symbolů, které lze rozdělit do tří skupin:

 • 6 druhů ovoce (třešně, švestky, citrony, pomeranče, hrozny a melouny).

 • 6 příšerek (žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená a fialová)

 • speciální symboly (Mystery, Wild, Extra Wild a Scatter).

 • Barevné W (Extra Wild): Symbol Extra Wild nahrazuje všechny ostatní symboly (kromě speciálních symbolů) a vytváří nové výherní kombinace nebo rozšiřuje ty stávající. Barevný symbol Wild se během hry objevuje náhodně.

 • Star (MYSTERY): Když na válcích padnou alespoň 3 symboly Mystery Star, aktivuje se bonusová hra MYSTERY WIN, v níž hráči získají náhodnou peněžní výhru.

 • MYSTERY WIN: Všechny aktivované symboly Mystery (min. 3) se změní na symboly s otazníkem a skrývají náhodné výhry. Hráči skryté odměny odhalí kliknutím na otazníky a vyberou si výhru. Bonusová hra končí, jakmile jsou všechny výhry odhaleny nebo jakmile hráč dosáhne hodnoty 0.

 • Zelený symbol Scatter: Pokud se na válcích objeví alespoň 3 symboly Scatter, spustí se bonusová hra Free Spins a hráč získá 10 roztočení zdarma.

 • Bonusové free spiny: Pokud se během bonusového roztočení objeví na stejné linii ve sloupcích 1, 2 nebo 3 stejný symbol příšery jako ve sloupcích 3, 4 nebo 5, všechny symboly mezi těmito příšerami se změní na stejný symbol a vytvoří výherní linii.

Abyste dosáhli výherní kombinace, musí hráči na výherní řadě spojit tři nebo více symbolů. Klasický symbol Wild nahrazuje jakýkoli běžný symbol s výjimkou zelené koule (Scatter) a hvězdy (Mystery). Během hry se může jeden nebo více symbolů náhodně proměnit v symbol Extra Wild, který nahradí všechny symboly kromě symbolů Mystery a Scatter.

 

Zažijte vzrušení z kaskádových výher a násobitelů ve hře Pixi Fall.

Pixi Fall představuje jedinečnou funkci – kaskádové výhry. Hráči mohou kaskádové výhry odemknout vytvořením po sobě jdoucích výherních kombinací, které vedou k násobitelům v rozmezí od x2 do x11. Díky této vzrušující funkci se i menší výhry mohou rychle proměnit ve značné odměny!

 

Roztočte válce a získejte nevídané odměny ve hře Pixi Fall Online Slot Game.

Vychutnejte si vysoký výherní potenciál a vzrušující hratelnost, kterou nabízí online hrací automat Pixi Fall, který vás zaujme svými dynamickými symboly, kaskádovými výhrami a lákavými násobiteli. Zaregistrujte se v renomovaném online kasinu a začněte točit válci, abyste měli šanci vyhrát velké částky ve hře Pixi Fall ještě dnes!

 

Odhalte potenciál Pixi Fall s exkluzivními bonusy v českých online kasinech

 • Vytvořte si účet u Chance Vegas: Zvyšte svůj herní výkon s bonusem za první vklad. Připojte se k Chance Vegas a vylepšete si zážitek z Pixi Fall atraktivním bonusem za první vklad. Začněte roztáčet válce s dodatečnými prostředky a užijte si vzrušující hraní.

 • Zaregistrujte se u Tipsportu: Odemkněte si další odměny s bonusem za první vklad. Staňte se členem kasina Tipsport a získejte hodnotný bonus za první vklad, který pozvedne vaše hraní Pixi Fall. S tímto bonusem budete mít více šancí odhalit kouzelné bohatství ukryté ve hře.

 • Další bonusy pro česká kasina s licencí

 

Zažijte kouzlo automatu Pixi Fall zdarma v českých online kasinech ještě dnes.

Nenechte si ujít příležitost zahrát si automat zdarma Pixi Fall v nejlepších českých online kasinech s licencí. Díky lákavým bonusům a možnosti vyzkoušet si hru zdarma se můžete naplno ponořit do kouzelného světa Pixi Fall. Zaregistrujte se ve svém oblíbeném kasinu ještě dnes a začněte roztáčet válce pro nekonečné vzrušení a potenciální odměny!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Pixi Fall

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 08.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

  Nejčastější otázky o automatu Pixi Fall