Pixi Fall – online výherní automat

Vzpomínáte si na dobu, kdy jsme museli hrát silně pixelizované hry? Pixi Fall je online hrací automat v retro stylu vytvořený společností e-Gaming, který vám tyto časy připomene. Ve hře Pixi Fall najdete jedinečnou grafiku, která rozhodně podtrhuje vizuální možnosti videoher z 80. a počátku 90. let minulého století.

V tomto online slotu najdete 5 válců a 20 výherních linií. Designéři do této hry přidali dvanáct pravidelných symbolů. Mezi tyto zajímavé symboly patří citron, třešně, meloun, švestka, hroznové víno, pomeranč a šest různých příšerek, které vypadají jako duchové z Pac-Mana. Když na válcích získáte tři nebo více rozptýlených hvězdiček, aktivuje se tajemná bonusová funkce. K dispozici je také modrý znak W, symbol Wild, který nahrazuje všechny běžné symboly a doplňuje tak výherní kombinace. Když padnou tři nebo více rozptýlených zelených kuliček, spustí se deset Free Spins. A konečně barevný znak W je extra wild symbol, který náhodně mění ostatní symboly na wild symboly.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Pixi Fall zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Pixi Fall

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 20
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol, Mystery symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč