Automat Respin Joker 81 zdarma

96%

RTP

Nízká

Volatilita

81 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Respin Joker 81
Vydání
Výrobce Synot Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1.000 Kč
Funkce Sticky symboly
Téma Joker automaty, Ovocné automaty, Retro automaty

Symboly Automatu Respin Joker 81

Respin Joker 81 – online výherní automat

Někteří milovníci výherních automatů se nemohou nabažit starých dobrých ovocných automatů. Pokud patříte mezi tyto milovníky automatů, možná byste měli vyzkoušet automat Respin Joker 81, automat SYNOT s takovouto tematikou. Od okamžiku, kdy tento titul spustíte, si na něm všimnete několika jedinečných věcí. Například matrice obsahuje 4 válce a poskytuje 81 způsobů výhry. Také byste měli očekávat pokročilou grafiku, jako jsou elegantní tmavé válce a velké lesklé symboly v různých barvách. Obrázek na pozadí obsahuje abstraktní prvky. Dokonce i hudba je originální a zahrnuje tajemné uklidňující melodie a klasické zvukové efekty automatů. Jedinou skutečnou bonusovou funkcí ve hře Respin Joker 81 je Sticky Wild Respins. Přesto má tato hra několik dalších doplňků. Tuto verzi si může zahrát každý na stolním počítači i na mobilních zařízeních. Naše webová stránka je skvělou možností, jak si tento titul vyzkoušet zdarma.

Jak hrát

Mřížka 4×3 na hlavní obrazovce výherního automatu Respin Joker 81 se začne pohybovat, když kliknete na animované zlaté tlačítko s černým kurzorem. Hráči, kteří chtějí ušetřit trochu času a proces urychlit, mohou použít nápis automatické roztočení vedle hlavního tlačítka. Mohou si vybrat z nejméně 10 automatických roztočení až po nekonečný počet těchto roztočení. Díky znaménkům – a + můžete upravit celkovou sázku. Uživatelé mají k dispozici 16 různých možností počínaje 5 Kč do 1000 Kč. Maximální sázku si můžete zvolit hned po kliknutí na znaménko Max Bet.

Na pravé straně najdete také znak reproduktoru. Kliknutím na něj nastavíte hlasitost zvuku. Na protější straně si hráči všimnou trojitých řad. Stisknutím tohoto tlačítka si můžete vybrat ze dvou možností – výplatní tabulky nebo pravidel hry. V každém případě byste tento nápis měli vždy použít, abyste se o hře dozvěděli více.

Symboly

První věc, kterou byste si měli zapamatovat o symbolech a výplatách ve slotu Respin Joker 81, je, že všechny výplaty se násobí celkovou sázkou. Také vytváření výherních kombinací s běžnými symboly vyžaduje tři nebo čtyři stejné symboly na sousedních válcích. Seznam začíná třešněmi a citronem. Kombinace s těmito symboly vám vyplatí 1 nebo 2násobek celkové sázky. V závislosti na počtu pomerančů nebo švestek, které trefíte, můžete očekávat odměny v hodnotě 2násobku nebo 4násobku sázky.

Poté nás čekají Hrozny. Trefíte-li tři nebo čtyři Hrozny, získáte 3 nebo 6násobek celkové sázky. Šťastní hráči, kteří vytvoří výherní obrazce se stejným počtem Melounů, získají totožné odměny. Dávejte si pozor na kombinace se Zlatými zvonky. Tato ikona je na vrcholu výherní tabulky a slibuje výhry v hodnotě 5 nebo dokonce 10násobku vaší celkové sázky. Ikona Wild neposkytuje okamžité peněžní odměny.

Bonusové funkce hry Respin Joker 81 jsou jednoduché. Nenajdete zde žádné složité bonusy, ale přesto je tu jedna zábavná a odměňující funkce. Čas od času uživatelé na válcích spatří masku šaška. Jedná se o ikonu Wild tohoto slotu. Zkušení uživatelé kasin vědí, že ikona Wild nahrazuje standardní symboly. Přesně to dělá maska Jestera i zde. V této hře však symbol Wild poskytuje více.

Když hráč získá výherní kombinaci s ikonou Wild, poskytne mu Sticky Wild Respins. Symbol Wild tedy zůstane na svém místě, zatímco ostatní pozice se znovu roztočí. Když po opětovném roztočení získáte novou ikonu Wild, stane se totéž znovu. To znamená, že funkce končí, jakmile vám dojdou nové ikony Wild, které jsou součástí nových výherních kombinací. Jedná se o vynikající náhradu za chybějící kolo bezplatných roztočení Respin Joker 81.

A konečně, tato verze má funkci Gamble, kterou lze aktivovat po každém úspěšném tahu. Je založena na kartách a hráči musí uhodnout barvu další karty, aby zdvojnásobili poslední výhru. Při špatném odhadu hráči samozřejmě přijdou o předchozí výhru.

Nezapomínejme, že RTP hry Respin Joker 81 je solidní. Procento návratnosti pro hráče 96,01 %. Také se jedná o výherní automat s nízkou až střední volatilitou.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Respin Joker 81

Automaty zdarma 2023

Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 9. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Respin Joker 81