Automat Respin Joker zdarma

96%

RTP

Nízká, Střední

Volatilita

5

Počet výherních linií

3

Počet válců

Rychlé info o Respin Joker
Vydání 01.06.2017
Výrobce Synot Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Multiplier, Sticky Wilds, Wild Symbol
Téma Ovocné automaty, Joker

Respin Joker – online výherní automat

Respin Joker je online automat od společnosti Synot, který je určen především pro fanoušky automatů ze staré školy. To proto, že je tematicky sotva originální. Právě naopak – je to klasický ovocný automat, který dodržuje všechny tradice, z nichž výherní automaty vycházejí. Naštěstí jsou tu zajímavé bonusové funkce, které vás zabaví. Nejvyšší výhra však činí pouze 500násobek vaší sázky. To není mnoho, ale je to v rámci možností většiny ovocných automatů.

Děj se odehrává na 3 válcích, 3 řadách a 5 sázkových linií. To je klasické uspořádání, které nikoho neohromí, ale svou práci odvede. Hrát můžete za sázky od 10 do 1000 Kč za jedno roztočení, a to i na různých zařízeních. Respin Joker nabízí také několik bonusových funkcí, mezi které patří Joker Wilds a násobitel plných válců. Volatilita slotu je nízká až střední a jeho RTP se může pohybovat od 88 % do 98 %.

Za zmínku stojí, že Respin Joker nevypadá jako nudný automat ze staré školy. Navzdory svému základnímu tématu přichází s dobrými produkčními hodnotami a všechny symboly jsou dobře navržené. Dokonce se i trochu třpytí, což je příjemný prvek. Atmosféře slotu to dodává trochu luxusu. I tak je to ale sotva to, co by fanoušci fantasy automatů s inovativním vizuálem rádi viděli.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Hell Game
95
Apollo Games

Hell Game

Reel Hot Respin
96.66
SYNOT

Reel Hot Respin

Frutiki Tribe
99
Apollo Games

Frutiki Tribe

Marta Křížová

Zveřejněno: 21.02.2022

Naposledy aktualizováno: 9. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Respin Joker