Respin Joker – online výherní automat

Respin Joker je online automat od společnosti Synot, který je určen především pro fanoušky automatů ze staré školy. To proto, že je tematicky sotva originální. Právě naopak – je to klasický ovocný automat, který dodržuje všechny tradice, z nichž výherní automaty vycházejí. Naštěstí jsou tu zajímavé bonusové funkce, které vás zabaví. Nejvyšší výhra však činí pouze 500násobek vaší sázky. To není mnoho, ale je to v rámci možností většiny ovocných automatů.

Děj se odehrává na 3 válcích, 3 řadách a 5 sázkových linií. To je klasické uspořádání, které nikoho neohromí, ale svou práci odvede. Hrát můžete za sázky od 10 do 1000 Kč za jedno roztočení, a to i na různých zařízeních. Respin Joker nabízí také několik bonusových funkcí, mezi které patří Joker Wilds a násobitel plných válců. Volatilita slotu je nízká až střední a jeho RTP se může pohybovat od 88 % do 98 %.

Za zmínku stojí, že Respin Joker nevypadá jako nudný automat ze staré školy. Navzdory svému základnímu tématu přichází s dobrými produkčními hodnotami a všechny symboly jsou dobře navržené. Dokonce se i trochu třpytí, což je příjemný prvek. Atmosféře slotu to dodává trochu luxusu. I tak je to ale sotva to, co by fanoušci fantasy automatů s inovativním vizuálem rádi viděli.

Hrát automat Respin Joker zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Respin Joker

Vydání: 01.06.2017
Druh hry: Automaty
Výrobce: SYNOT
Počet válců: 3
Počet výherních linií: 5
Téma: Ovocné automaty, Joker
Bonus: Multiplier, Sticky Wilds, Wild Symbol
Jackpot: Ano
RTP: 96 %

Volatilita: Nízká, Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč