Rich Pirates
95%

RTP

Střední

Volatilita

15 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Rich Pirates
Vydání
VýrobceSynot Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Bonusová hra, Free spiny, Multiplikátor, Wild symbol
Téma Mořské automaty, Pirátské automaty

Symboly Automatu Rich Pirates

Rich Pirates – online výherní automat

Připojte se k těmto dobrodružným pirátům na jejich výpravě za ukrytým pokladem a získejte cestou několik napínavých výher! Hra k vám přichází s laskavým svolením společnosti Synot, která je skvělým vývojářem automatů. Co se týče grafiky, jsou detaily tohoto slotu živé. Válce se nacházejí v zadní části lodi a ve vodě můžete vidět mohutné skály. Na obloze zapadá slunce a dodává jí oranžovou záři, která slotu dodává další charakter. Co se týče bonusů, můžete získat volná kola a násobitele, k tomu divoké symboly a funkci gamble. Vyzkoušejte si hru zdarma a zjistěte, zda stojí za ten humbuk zde na naší webové stránce.

Jak hrát

Výherní automat Rich Pirates se hraje na 15 pevných výherních řadách, pěti válcích a třech řadách, což je typický moderní výherní automat. Hra je poměrně přímočará, jak jste si museli všimnout z malého počtu výherních řad. Všechny výhry se v této hře uskutečňují zleva doprava na sousedních válcích.

Chcete-li hru hrát, nastavte si výši sázky z možností mezi 5 Kč a 1000 Kč. Díky široké škále možností je automat přístupnější všem hráčům bez ohledu na jejich rozpočet. Stejně jako mnoho jiných automatů Synot, ani automat Rich Pirates neobsahuje sázku na řadu. Všechny výhry se násobí celkovou sázkou.

Válce můžete roztočit pomocí tlačítka Spin nebo Autospin podle toho, zda hrajete na cestách, nebo dáváte přednost ručnímu otáčení válců. Můžete si zvolit až tisíc automatických roztočení. K dispozici je také tlačítko maximální sázky pro roztočení válců s nejvyšší sázkou.

Symboly

Symboly na válcích slotu Rich Pirates dokonale odpovídají pirátské tématice. Hra obsahuje symboly, které odemykají funkce, jako je bonusový symbol, kterým je velmi efektní kompas, a divoký symbol, kterým je pirátská lebka. Divoký symbol nabízí výplaty 100x, 75x a 25x vaší celkové sázky, když vám na válcích padne pět, čtyři a tři symboly.

Nejvýnosnějším symbolem je pirát s výplatou 50x, 20x a 4x vaší celkové sázky, pokud vám ve výherní řadě padne pět, čtyři a tři symboly. Symbol ženy pak nabízí odměny ve výši 25x, 10x a 4x vaší sázky.

Následuje truhla plná bohatství, která nabízí výplaty 15x, 5x a 2x vaší sázky, zatímco dělo odmění hráče 6x, 3x a 1,5x vaší celkové sázky za padnutí pěti, čtyř a tří stejných symbolů na válcích. Symbol svitku nabízí 3x, 2x a 1x vaši sázku.

Dále jsou na slotu hrací karty s nižšími výhrami. Máme tu symboly A a K s odměnami 3x, 1,2x a 0,6x vaší sázky za padnutí pěti, čtyř a tří stejných symbolů.

A konečně Q a J mají stejné odměny 1x, 0,5x a 0,3x vaší celkové sázky, když ve výherní kombinaci trefíte symboly jednoho druhu.

Bonusové funkce Rich Pirates

Bonusové funkce Rich Pirates jsou dobře výherní a přidávají do hry více zábavy. Když hráči hledají bonusy, obvykle chtějí volná kola, násobitele a divoké symboly. No, tento automat má všechno.

Divoký symbol může ve výherní kombinaci zastoupit všechny symboly na válcích, s výjimkou bonusu. Zvyšuje vaše šance na výhru a také nabízí maximální výhru 100násobku vaší sázky, když vám na válcích padne pět symbolů.

Pokud vám při stejném roztočení padnou kdekoli na třetím, čtvrtém a pátém válci tři bonusové symboly, spustíte bonusovou hru Rich Pirates s bezplatnými roztočeními. Získáte náhodný počet roztočení zdarma a násobitelů. Před zahájením volných kol se setkáte s různými truhlicemi s poklady.

Zde si můžete vybrat náhodné truhly, které obsahují přídavky k volným otočením a násobitele. Své volné otáčky můžete navýšit až na 25, přičemž nejnižší počet je 10. Co se týče násobitelů, můžete vyhrát 2x až 5x. Pokud otevřete truhlu s násobitelem START, opustíte tuto bonusovou hru Pick-me a spustíte volná kola.

Po každém úspěšném roztočení máte možnost zdvojnásobit své výhry pomocí funkce gamble.

RTP bohatých pirátů je mírně podprůměrný a činí 95 %. I když je podprůměrné, hráči mohou od automatů s touto úrovní RTP stále očekávat slušné výplaty. Vyznačuje se také střední volatilitou, což znamená, že výhry průměrné velikosti přicházejí poměrně často.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Rich Pirates

Automaty zdarma 2024

E-Gaming

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 9. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Rich Pirates