Automat Scrooge Megaways zdarma

Scrooge Megaways
95%

RTP

Vysoká

Volatilita

117649 lini9

Počet výherních linií

3 Válce

Počet válců

Rychlé info o Scrooge Megaways
Vydání
VýrobceEASIT
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Multiplikátor, Respin, Wild symbol
Téma Vánoční automaty

Scrooge Megaways – online výherní automat

Je třeba vánočního zázraku, aby se z misantropa stal filantrop. Automat Scrooge Megaways je zábavná hra s vánoční tématikou inspirovaná Vánoční koledou, populární novelou Charlese Dickense. iSoftBet vytvořil další titul s mechanikou Megaways. Proto očekávejte sadu válců se 6 válci a až 117 649 způsoby výhry. Kreslená je to správné slovo pro popis grafiky této verze. Najdete zde ledové pozice válců a zábavné ikony v různých odstínech a barvách. Obrázek na pozadí představuje vyzdobenou ulici pokrytou sněhem a animovanými sněhovými vločkami. V pozadí máme také kouzelnou instrumentální hudbu a komentáře Skrblíka. Díky recenzi slotu Scrooge Megaways se uživatelé seznámí s mechanikou Megaways, Respins a dalšími zajímavými věcmi, které v tomto titulu najdete. Nezapomeňte navštívit naši webovou stránku, když si chcete vyzkoušet demo Scrooge Megaways zdarma.

Jak hrát

Jakmile stisknete černý kruh se dvěma šipkami v bílé barvě, začne se točit šestiválcový výherní automat Scrooge Megaways. Na každém válci vám může padnout až 7 symbolů. Chcete-li změnit velikost sázky, stačí kliknout na žeton kasina. Každý hráč si může vybrat hodnotu mince, kterou chce, a to od 5 Kč do 1000 Kč.

Malý kruh se třemi šipkami vám umožní vybrat počet automatických roztočení (5 až 1000). Umožňuje také uživatelům nastavit limity prohry a výhry. Kdykoli hráč stiskne ikonu reproduktoru, aktivuje nebo deaktivuje se hudba. Pokud chcete zkontrolovat výplaty a symboly, použijte informační nápis. Otevře se nové okno, ve kterém můžete upravit sázku a aktivovat funkci automatického roztočení.

Symboly

Tento výherní automat s vánoční tématikou má slušný počet základních symbolů. Zjednodušeně řečeno, tabulka výplat obsahuje deset těchto symbolů. Abyste získali výherní obrazec, musíte mít na po sobě jdoucích válcích tři až šest stejných symbolů. Stejně jako v 90 % moderních výherních automatů obsahuje i toto vydání hodnoty hracích karet. Tentokrát začínají růžovou devítkou a končí oranžovým esem. Výherní kombinace, které obsahují shodné hodnoty, vám zajistí 0,1 až 1,5násobek celkové sázky.

K dispozici máme také kouli a řetěz, ikonu, která může hráčům pomoci vyhrát ceny v hodnotě od 0,25 do 2násobku jejich původní sázky. Na druhé straně pečený krocan poskytuje odměny v hodnotě od 0,25 do 2,5násobku celkové sázky. Vaše sázka se vynásobí 0,5 až 5násobkem, kdykoli vám padnou výherní kombinace s Top Hats. Hra má také ikonu, která představuje Ebenezera Scrooge. Ten přináší výhry v hodnotě 0,5 až 25násobku vaší sázky. Jedná se o jedinou ikonu, která uděluje výhry, když jsou na následujících válcích právě dvě.

Také dvě speciální ikony (symboly Scatter a Wild) nejsou výherní.

Bonusové funkce Scrooge Megaways

Tvůrci tohoto slotu vytvořili několik zábavných bonusových funkcí Scrooge Megaways. Nejprve bychom měli zmínit, že každá výherní ikona přispívá k reakci po výplatě. Ty se jednoduše odstraní a mezery vyplní nové kaskádovité ikony shora. Tato hra má tedy kaskádové výhry. Také ikona Wild (divoký symbol) může nahradit jakýkoli základní symbol v situacích, kdy pomáhá hráčům dokončit výherní kombinace.

Okno slouží jako symbol Scatter. Když na válcích trefíte pět symbolů Scatter, aktivuje se bonusová hra Scrooge Cash Respins. Protože režim Scrooge Megaways s bezplatnými roztočeními chybí, lze jej považovat za jeho náhradu. Každý uživatel získá tři respiny, a pokud se objeví nový symbol Scatter, počet respinů se vrátí na tři. Scattery Minulost, Přítomnost a Budoucnost vám zajistí velké výhry. Také zaplnění celého válce symboly Scatter spustí násobitel pro ikony na tomto válci. Po skončení kola získáte všechny hodnoty symbolů Scatter. Ty se vynásobí celkovou sázkou.

Funkce Strašidla Vánoc náhodně spustí jeden ze dvou modifikátorů válců. První z nich zaručuje 117649 způsobů výhry, zatímco druhý přidává další symboly Scatter. Bonusová funkce Nákup nakonec stojí 50násobek celkové sázky a okamžitě aktivuje Scrooge Cash Respins.

RTP a volatilita

Naše recenze vždy zakončujeme informacemi o volatilitě a RTP. Plánovali jsme to udělat i u recenze slotu Scrooge Megaways. RTP automatu Scrooge Megaways je tedy 95,98 %. Vývojář však neposkytl informace o úrovni volatility.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 8. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Scrooge Megaways