Seasons – online výherní automat

Vypadá to, že je jaro a všechna zvířata v lese se probudila a hledají potravu. Seasons je zajímavý online výherní automat vyvinutý společností e-Gaming zaměřený na zvířata a divokou přírodu. Tento výherní automat využívá jedinečné vizuální prvky včetně ikon v sytých barvách, zelených válců a krásného obrazu lesa v pozadí.

Hra Seasons je vybavena 5 válci a 50 výherními liniemi. Divočák, čtyři hrací karty, medvěd, vlk, liška, zajíc a jelen – to jsou symboly, které v tomto online slotu fungují jako základní symboly. Nejcennějším symbolem, který ve hře Seasons najdete, je však ve skutečnosti speciální symbol. Tím je symbol Wild v podobě dřevěného divokého nápisu, který také nahrazuje všechny základní symboly, když vám pomůže vytvořit výherní kombinaci. Nakonec zde hráči najdou také bonusový symbol. Získáte-li kdekoli na dohled alespoň tři tyto bonusové symboly, aktivuje se deset roztočení zdarma, v nichž se jeden z vysoce výherních základních symbolů stane symbolem Scatter.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Seasons zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Seasons

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 4
Počet výherních linií: 50
Téma: Funky sloty
Bonus: Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč