Seasons
97%

RTP

Volatilita

50 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Seasons
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Farmářské automaty, Zvířecí automaty

Seasons – online výherní automat

Vypadá to, že je jaro a všechna zvířata v lese se probudila a hledají potravu. Seasons je zajímavý online výherní automat vyvinutý společností e-Gaming zaměřený na zvířata a divokou přírodu. Tento výherní automat využívá jedinečné vizuální prvky včetně ikon v sytých barvách, zelených válců a krásného obrazu lesa v pozadí.

Hra Seasons je vybavena 5 válci a 50 výherními liniemi. Divočák, čtyři hrací karty, medvěd, vlk, liška, zajíc a jelen – to jsou symboly, které v tomto online slotu fungují jako základní symboly. Nejcennějším symbolem, který ve hře Seasons najdete, je však ve skutečnosti speciální symbol. Tím je symbol Wild v podobě dřevěného divokého nápisu, který také nahrazuje všechny základní symboly, když vám pomůže vytvořit výherní kombinaci. Nakonec zde hráči najdou také bonusový symbol. Získáte-li kdekoli na dohled alespoň tři tyto bonusové symboly, aktivuje se deset roztočení zdarma, v nichž se jeden z vysoce výherních základních symbolů stane symbolem Scatter.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Nice Price je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Seasons

Automaty zdarma 2024

Apollo Games

E-Gaming

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

    Nejčastější otázky o automatu Seasons