Automat Seasons zdarma

%

RTP

Volatilita

50

Počet výherních linií

4

Počet válců

Rychlé info o Seasons
Vydání
Výrobce E-Gaming
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Téma Funky sloty

Seasons – online výherní automat

Vypadá to, že je jaro a všechna zvířata v lese se probudila a hledají potravu. Seasons je zajímavý online výherní automat vyvinutý společností e-Gaming zaměřený na zvířata a divokou přírodu. Tento výherní automat využívá jedinečné vizuální prvky včetně ikon v sytých barvách, zelených válců a krásného obrazu lesa v pozadí.

Hra Seasons je vybavena 5 válci a 50 výherními liniemi. Divočák, čtyři hrací karty, medvěd, vlk, liška, zajíc a jelen – to jsou symboly, které v tomto online slotu fungují jako základní symboly. Nejcennějším symbolem, který ve hře Seasons najdete, je však ve skutečnosti speciální symbol. Tím je symbol Wild v podobě dřevěného divokého nápisu, který také nahrazuje všechny základní symboly, když vám pomůže vytvořit výherní kombinaci. Nakonec zde hráči najdou také bonusový symbol. Získáte-li kdekoli na dohled alespoň tři tyto bonusové symboly, aktivuje se deset roztočení zdarma, v nichž se jeden z vysoce výherních základních symbolů stane symbolem Scatter.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Vampire Bride
98.05
Synot Games

Vampire Bride

Lucky Diver
95
BetInsight

Lucky Diver

Marta Křížová

Zveřejněno: 24.02.2022

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Seasons