Seasons
97%

RTP

Volatilita

50 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Seasons
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Farmářské automaty, Zvířecí automaty

Seasons – online výherní automat

Vypadá to, že je jaro a všechna zvířata v lese se probudila a hledají potravu. Seasons je zajímavý online výherní automat vyvinutý společností e-Gaming zaměřený na zvířata a divokou přírodu. Tento výherní automat využívá jedinečné vizuální prvky včetně ikon v sytých barvách, zelených válců a krásného obrazu lesa v pozadí.

Hra Seasons je vybavena 5 válci a 50 výherními liniemi. Divočák, čtyři hrací karty, medvěd, vlk, liška, zajíc a jelen – to jsou symboly, které v tomto online slotu fungují jako základní symboly. Nejcennějším symbolem, který ve hře Seasons najdete, je však ve skutečnosti speciální symbol. Tím je symbol Wild v podobě dřevěného divokého nápisu, který také nahrazuje všechny základní symboly, když vám pomůže vytvořit výherní kombinaci. Nakonec zde hráči najdou také bonusový symbol. Získáte-li kdekoli na dohled alespoň tři tyto bonusové symboly, aktivuje se deset roztočení zdarma, v nichž se jeden z vysoce výherních základních symbolů stane symbolem Scatter.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Nice Price je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Seasons

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

    Nejčastější otázky o automatu Seasons