Shining Crown – online výherní automat

Pokud vždy hledáte krále nebo královnu ovocných automatů – pak je čas vyzkoušet Shining Crown, online výherní automat od EGT. Kromě několika značných čtyřciferných výher za roztočení oblíbeného ovoce, jako jsou citrony, pomeranče, švestky, třešně, melouny a hrozny, je tu také hlavní výhra 100 000 mincí. Vyhrát můžete také celou řadu bonusů a funkcí, včetně symbolů Shining Crown Wilds, Scatterů, znamének Dollar Signs, Scatter Stars, funkce Jackpot Cards a funkce Double-Your-Money Gamble.

Štěstí vám bude přát i v případě, že dáváte přednost hraní automatů na mobilu, protože se můžete zapojit do zábavy hraním automatů zdarma pro telefony s Androidem a gadgety s iOS. Tento zábavný automat je navíc zaměřen na širokou škálu hráčů automatů – na výběr je totiž ještě širší nabídka kombinací sázek a kreditů.

Pokud máte rádi trochu žhavé akce, pak se vám bude líbit, jak se na této mřížce s 5 x 3 válci a 10 výherními řadami oslavuje každá výhra – všechny výherní symboly totiž vzplanou, aby vám ukázaly, jaká byla vaše výhra!

Není divu, že výherní symboly vzplanou, protože tato hra nabízí opravdu žhavé výhry. Dokonce i výhodné ovoce, jako jsou pomeranče, citrony, třešně a švestky, vám vyplatí až 3 000 mincí, zatímco zvonky vám zazvoní na výhry ve výši až 4 000 mincí. Neexistují však žádné šťavnatější ovocné platby než melouny a hrozny, protože ty vyplácejí až 14 000 mincí. Existuje však symbol výplaty, který září jasněji než všechny ostatní – a tím je šťastná červená sedmička, která může vyplatit nejvyšší výhru 100 000 mincí.

Velké výhry mohou přinést také bonusy se zářícími korunami na válcích 2, 3 a 4, kde se mohou naskládat na sebe, zamilovat se do divokých symbolů a nahradit všechny ostatní symboly kromě symbolů Scatter. Dva symboly Scatter ve hře rovněž udělují vysoké okamžité výhry, přičemž symbol Scatter vyplácí až 20 000 mincí a symbol Scatter Star až 4 000 mincí. Kdykoli můžete také získat bonusovou kartu Jackpot, ve které budete mít možnost využít své schopnosti vnímání a hrát o 4 jackpoty. Musíte si vybrat jednu z 12 hracích karet, abyste se propracovali do 4 různých úrovní, a v případě úspěchu můžete získat buď srdcový, kárový, tahový nebo pikový jackpot. Jakoukoli výhru nižší než 7 000 mincí můžete také vsadit v hazardní hře Double-Your-Money Gamble Feature – a své peníze můžete zdvojnásobit, když správně předpovíte, zda je karta červená nebo černá.

Tento mobilní automat je určen pro hráče všech rozpočtů – a systém sázek ve hře je zářným příkladem toho, jak to udělat s kombinacemi kreditů a sázek, které vyhovují všem vkusům.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Shining Crown zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Shining Crown

Vydání: 04.07.2014
Druh hry: Automaty
Výrobce: EGT
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 10
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Gamble, Progressive Jackpot, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: 96.37 %

Volatilita: Nízká, Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Shining Crown

Můžete hrát Shining Crown slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.

Určitě! Ve skutečnosti je slot 2Shining Crown jedním z našich nejoblíbenějších mobilních slotů. Hrajte na stolním počítači, tabletu i chytrém telefonu při zachování špičkové kvality bez ohledu na operační systém.