Automat Shining Crown zdarma

96%

RTP

Nízká

Volatilita

10 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Shining Crown
Vydání
Výrobce EGT
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1.000 Kč
Funkce Gamble, Progresivní jackpot, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Ovocné automaty, Retro automaty

Shining Crown – online výherní automat

Pokud vždy hledáte krále nebo královnu ovocných automatů – pak je čas vyzkoušet Shining Crown, online výherní automat od EGT. Kromě několika značných čtyřciferných výher za roztočení oblíbeného ovoce, jako jsou citrony, pomeranče, švestky, třešně, melouny a hrozny, je tu také hlavní výhra 100 000 mincí. Vyhrát můžete také celou řadu bonusů a funkcí, včetně symbolů Shining Crown Wilds, Scatterů, znamének Dollar Signs, Scatter Stars, funkce Jackpot Cards a funkce Double-Your-Money Gamble.

Štěstí vám bude přát i v případě, že dáváte přednost hraní automatů na mobilu, protože se můžete zapojit do zábavy hraním automatů zdarma pro telefony s Androidem a gadgety s iOS. Tento zábavný automat je navíc zaměřen na širokou škálu hráčů automatů – na výběr je totiž ještě širší nabídka kombinací sázek a kreditů.

Pokud máte rádi trochu žhavé akce, pak se vám bude líbit, jak se na této mřížce s 5 x 3 válci a 10 výherními řadami oslavuje každá výhra – všechny výherní symboly totiž vzplanou, aby vám ukázaly, jaká byla vaše výhra!

Není divu, že výherní symboly vzplanou, protože tato hra nabízí opravdu žhavé výhry. Dokonce i výhodné ovoce, jako jsou pomeranče, citrony, třešně a švestky, vám vyplatí až 3 000 mincí, zatímco zvonky vám zazvoní na výhry ve výši až 4 000 mincí. Neexistují však žádné šťavnatější ovocné platby než melouny a hrozny, protože ty vyplácejí až 14 000 mincí. Existuje však symbol výplaty, který září jasněji než všechny ostatní – a tím je šťastná červená sedmička, která může vyplatit nejvyšší výhru 100 000 mincí.

Velké výhry mohou přinést také bonusy se zářícími korunami na válcích 2, 3 a 4, kde se mohou naskládat na sebe, zamilovat se do divokých symbolů a nahradit všechny ostatní symboly kromě symbolů Scatter. Dva symboly Scatter ve hře rovněž udělují vysoké okamžité výhry, přičemž symbol Scatter vyplácí až 20 000 mincí a symbol Scatter Star až 4 000 mincí. Kdykoli můžete také získat bonusovou kartu Jackpot, ve které budete mít možnost využít své schopnosti vnímání a hrát o 4 jackpoty. Musíte si vybrat jednu z 12 hracích karet, abyste se propracovali do 4 různých úrovní, a v případě úspěchu můžete získat buď srdcový, kárový, tahový nebo pikový jackpot. Jakoukoli výhru nižší než 7 000 mincí můžete také vsadit v hazardní hře Double-Your-Money Gamble Feature – a své peníze můžete zdvojnásobit, když správně předpovíte, zda je karta červená nebo černá.

Tento mobilní automat je určen pro hráče všech rozpočtů – a systém sázek ve hře je zářným příkladem toho, jak to udělat s kombinacemi kreditů a sázek, které vyhovují všem vkusům.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 12. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Shining Crown