Sizzle Fire
92%

RTP

Střední

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Sizzle Fire
Vydání17.08.2020
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Gamble, Scatter symbol
Téma Ovocné automaty

Sizzle Fire – online automat od Apollo Games

Připravte se na žár s hrou Sizzle Fire, žhavým automatem od společnosti Apollo Games. Zapalte válce a rozpoutejte ohnivý herní zážitek, který vás udrží v napětí. Sizzle Fire je vizuálně podmanivý, s živými symboly a plápolajícími plameny, které vnesou žár do každého roztočení. Poutavá grafika a dynamické animace hry vytvářejí intenzivní atmosféru, která dokonale doplňuje hořící akci na válcích.

Ale není to jen vizuální stránka, co dělá hru podmanivou. Tento výherní automat nabízí řadu speciálních funkcí, které zintenzivňují hratelnost. Dávejte pozor na symboly Wild, které mohou zapálit výherní kombinace, a také na symboly Scatter, které mohou spustit vzrušující bonusovou hru s bezplatnými roztočeními. Rozšiřující se symboly a interaktivní bonusová kola navíc přidávají další vrstvu vzrušení a potenciál k velkým výhrám. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní a vysokooktanové hratelnosti je hra vhodná jak pro příležitostné hráče, tak pro nadšence do automatů, kteří hledají ohnivé dobrodružství. Připravte se obejmout plameny, pocítit žár a honit se za spalujícími výhrami v tomto vzrušujícím slotu.

Funkce automatu Sizzle Fire

Sizzle Fire přináší žár díky vzrušujícím speciálním funkcím, které rozpalují hru a nabízejí hráčům svižné příležitosti k velkým výhrám. Zde jsou některé pozoruhodné funkce, které můžete v tomto ohnivém slotu očekávat:

  1. Symbol Scatter a bezplatná kola: Dávejte si pozor na symboly Scatter, které mohou spustit bezplatná kola. Když vám padne určitý počet symbolů Scatter, můžete si odemknout určitý počet bezplatných roztočení. Během této funkce můžete točit válci bez použití vlastních kreditů, což vám poskytne více šancí na rozjetí výher.
  2. Funkce Gamble: Po výherním roztočení mají hráči možnost hazardovat se svými výhrami v hazardní hře. Tato funkce obvykle zahrnuje hádání barvy nebo barvy hrací karty. Správný odhad může vaši výhru znásobit, zatímco nesprávný odhad vede ke ztrátě výhry z daného kola.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

Synot Games

Synot Games

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Sizzle Fire