Automat Sizzle Fire zdarma

%

RTP

Volatilita

5

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Sizzle Fire
Vydání 17.08.2020
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Scatter symbol, Mystery symbol
Téma Ovocné automaty

Sizzle Fire – online výherní automat

Výherní automat Sizzle Fire je tradiční automat s rozpoznatelnými symboly s ovocnou tématikou na tmavém a tajemném pozadí. Jeho mřížka se skládá z 5 válců, 3 řad a 5 výherních řad, takže můžete odejít až s 2500násobkem své počáteční sázky jen díky tomu, že vám padne šťastná kombinace symbolů!

Online automat Sizzle Fire byl vyvinut společností Apollo Games. Ta byla původně založena v roce 2007 a je známá svým působivým katalogem jedinečně zajímavých slotů zaměřených na širokou škálu témat, žánrů a příběhů. Je také považován za jeden z nejlepších online slotů díky své relativně jednoduché a přímočaré mřížce, která je sice poněkud obyčejná, ale přesto dokáže zaujmout nejhůře placenými symboly třešní, pomerančů, citronů a švestek a nejlépe placenými symboly hroznů, sedmiček a melounů.

Minimální sázka, kterou můžete vsadit na jedno roztočení výherního automatu Sizzle Fire, je 5 Kč a maximální 1000 Kč. Výhodou je také nastavitelný stupeň volatility a RTP, takže se jednotliví provozovatelé mohou rozhodnout výchozí nastavení zvýšit nebo snížit.

Pokud patříte mezi zkušené online hráče, kteří znají širokou škálu různých typů automatů, automat Sizzle Fire online vám zaručeně nabídne něco trochu jiného! Nemusí být nutně nabitý bonusovými funkcemi, ale díky prvotřídní základní hře vás určitě potěší. Je také vybaven vzrušujícím symbolem Scatter, který, pokud vám kdekoli na mřížce padne 3 až 5 symbolů, může vytvořit výherní kombinaci, i když jste se neocitli na aktivní výherní řadě.

Zahrajte si Sizzle Fire zdarma návštěvou našich webových stránek nebo o skutečné peníze seznámením se s naším seznamem doporučených online kasin!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Lucky Diver
95
BetInsight

Lucky Diver

Fruity Gold 81
98.02
Synot Games

Fruity Gold 81

Ferris Wheel
E-Gaming

Ferris Wheel

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Sizzle Fire