Sizzle Fire – online výherní automat

Výherní automat Sizzle Fire je tradiční automat s rozpoznatelnými symboly s ovocnou tématikou na tmavém a tajemném pozadí. Jeho mřížka se skládá z 5 válců, 3 řad a 5 výherních řad, takže můžete odejít až s 2500násobkem své počáteční sázky jen díky tomu, že vám padne šťastná kombinace symbolů!

Online automat Sizzle Fire byl vyvinut společností Apollo Games. Ta byla původně založena v roce 2007 a je známá svým působivým katalogem jedinečně zajímavých slotů zaměřených na širokou škálu témat, žánrů a příběhů. Je také považován za jeden z nejlepších online slotů díky své relativně jednoduché a přímočaré mřížce, která je sice poněkud obyčejná, ale přesto dokáže zaujmout nejhůře placenými symboly třešní, pomerančů, citronů a švestek a nejlépe placenými symboly hroznů, sedmiček a melounů.

Minimální sázka, kterou můžete vsadit na jedno roztočení výherního automatu Sizzle Fire, je 5 Kč a maximální 1000 Kč. Výhodou je také nastavitelný stupeň volatility a RTP, takže se jednotliví provozovatelé mohou rozhodnout výchozí nastavení zvýšit nebo snížit.

Pokud patříte mezi zkušené online hráče, kteří znají širokou škálu různých typů automatů, automat Sizzle Fire online vám zaručeně nabídne něco trochu jiného! Nemusí být nutně nabitý bonusovými funkcemi, ale díky prvotřídní základní hře vás určitě potěší. Je také vybaven vzrušujícím symbolem Scatter, který, pokud vám kdekoli na mřížce padne 3 až 5 symbolů, může vytvořit výherní kombinaci, i když jste se neocitli na aktivní výherní řadě.

Zahrajte si Sizzle Fire zdarma návštěvou našich webových stránek nebo o skutečné peníze seznámením se s naším seznamem doporučených online kasin!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Sizzle Fire zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Sizzle Fire

Vydání: 17.08.2020
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 5
Téma: Ovocné automaty
Bonus: Scatter symbol, Mystery symbol
Jackpot: Ano
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Sizzle Fire

Symbol Scatter je nadstandardní bonusový symbol díky kterému můžete vyhrát náhodnou výhru či free spiny, to záleží v závislosti na daném hracím automatu.

Sizzle Fire je 5válcová hra s 5 výherních linií.