Automat Slot Birds 81 zdarma

Slot Birds 81
92%

RTP

Střední

Volatilita

81 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Slot Birds 81
Vydání20.12.2020
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Avalanche, Free spiny, Gamble, Multiplikátor, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Zvířecí automaty

Slot Birds 81 – online automat od Apollo Games

Výherní automat Slot Birds 81 je vzrušující vylepšení oblíbeného výherního automatu s ptačí tematikou, ve kterém se na válcích objevují ptáci různých barev, tvarů a velikostí, zatímco mřížku obklopují blikající světla. Je domovem 4 řad, 3 řádků a 81 výherních řad pro 81 různých příležitostí k roztočení a výhře!

Online automat Slot Birds 81 vyvinula společnost Apollo Games. Ta byla původně založena v roce 2007 a nyní je uznávána jako přední poskytovatel na trhu středně velkých online her se zvláštním zaměřením na vývoj jedinečných titulů. Je také považován za jeden z jejich nejlepších online slotů díky potenciálu spustit několik bonusových funkcí s nejhůře vyplacenými symboly oranžového ptáka, hnědého ptáka, zeleného a růžového ptáka a fialového ptáka a nejlépe vyplacenými symboly zeleného ptáka a modrého ptáka.

Co Vám může nabídnout automat Slot Birds 81?

Minimální sázka, kterou můžete vsadit na jedno roztočení výherního automatu Slot Birds 81, je 5 Kč a maximální 1000 Kč. Byl také oceněn nastavitelným RTP a volatilitou.

Pokud jste příznivci různých bonusových funkcí, které můžete najít při hraní různých typů automatů, automat Slot Birds 81 online vás určitě nadchne! Pokud vám například padne na mřížce symbol Wild, nahradí jakýkoli jiný symbol, kromě tajemného nebo bonusového symbolu, přičemž každý symbol Wild, který padne v rámci výherní řady, také znásobí vaši výhru 2x.

Pokud by vám to nestačilo, přistání na 3 nebo více bonusových symbolech, které jsou zároveň symboly scatter, vám může zajistit 10 až 20 bezplatných roztočení!

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

E-Gaming

Apollo Games

Apollo Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Slot Birds 81