Automat Slot Birds 81 zdarma

%

RTP

Střední

Volatilita

81

Počet výherních linií

4

Počet válců

Rychlé info o Slot Birds 81
Vydání 20.12.2020
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Bonus symbol, Scatter symbol
Téma Funky sloty

Slot Birds 81 – online výherní automat

Výherní automat Slot Birds 81 je vzrušující vylepšení oblíbeného výherního automatu s ptačí tematikou, ve kterém se na válcích objevují ptáci různých barev, tvarů a velikostí, zatímco mřížku obklopují blikající světla. Je domovem 4 řad, 3 řádků a 81 výherních řad pro 81 různých příležitostí k roztočení a výhře!

Online automat Slot Birds 81 vyvinula společnost Apollo Games. Ta byla původně založena v roce 2007 a nyní je uznávána jako přední poskytovatel na trhu středně velkých online her se zvláštním zaměřením na vývoj jedinečných titulů. Je také považován za jeden z jejich nejlepších online slotů díky potenciálu spustit několik bonusových funkcí s nejhůře vyplacenými symboly oranžového ptáka, hnědého ptáka, zeleného a růžového ptáka a fialového ptáka a nejlépe vyplacenými symboly zeleného ptáka a modrého ptáka.

Minimální sázka, kterou můžete vsadit na jedno roztočení výherního automatu Slot Birds 81, je 5 Kč a maximální 1000 Kč. Byl také oceněn nastavitelným RTP a volatilitou.

Pokud jste příznivci různých bonusových funkcí, které můžete najít při hraní různých typů automatů, automat Slot Birds 81 online vás určitě nadchne! Pokud vám například padne na mřížce symbol Wild, nahradí jakýkoli jiný symbol, kromě tajemného nebo bonusového symbolu, přičemž každý symbol Wild, který padne v rámci výherní řady, také znásobí vaši výhru 2x.

Pokud by vám to nestačilo, přistání na 3 nebo více bonusových symbolech, které jsou zároveň symboly scatter, vám může zajistit 10 až 20 bezplatných roztočení!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 7. 5. 2023

Nejčastější otázky o automatu Slot Birds 81