Slot Birds 81 – online výherní automat

Výherní automat Slot Birds 81 je vzrušující vylepšení oblíbeného výherního automatu s ptačí tematikou, ve kterém se na válcích objevují ptáci různých barev, tvarů a velikostí, zatímco mřížku obklopují blikající světla. Je domovem 4 řad, 3 řádků a 81 výherních řad pro 81 různých příležitostí k roztočení a výhře!

Online automat Slot Birds 81 vyvinula společnost Apollo Games. Ta byla původně založena v roce 2007 a nyní je uznávána jako přední poskytovatel na trhu středně velkých online her se zvláštním zaměřením na vývoj jedinečných titulů. Je také považován za jeden z jejich nejlepších online slotů díky potenciálu spustit několik bonusových funkcí s nejhůře vyplacenými symboly oranžového ptáka, hnědého ptáka, zeleného a růžového ptáka a fialového ptáka a nejlépe vyplacenými symboly zeleného ptáka a modrého ptáka.

Minimální sázka, kterou můžete vsadit na jedno roztočení výherního automatu Slot Birds 81, je 5 Kč a maximální 1000 Kč. Byl také oceněn nastavitelným RTP a volatilitou.

Pokud jste příznivci různých bonusových funkcí, které můžete najít při hraní různých typů automatů, automat Slot Birds 81 online vás určitě nadchne! Pokud vám například padne na mřížce symbol Wild, nahradí jakýkoli jiný symbol, kromě tajemného nebo bonusového symbolu, přičemž každý symbol Wild, který padne v rámci výherní řady, také znásobí vaši výhru 2x.

Pokud by vám to nestačilo, přistání na 3 nebo více bonusových symbolech, které jsou zároveň symboly scatter, vám může zajistit 10 až 20 bezplatných roztočení!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Slot Birds 81 zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Slot Birds 81

Vydání: 20.12.2020
Druh hry: Automaty
Výrobce: Apollo Games
Počet válců: 4
Počet výherních linií: 81
Téma: Funky sloty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Bonus symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: %

Volatilita: Střední
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Slot Birds 81

Ano, ve hře Slot Birds 81 můžete dostat free spiny díky bonusovému Scatter symbolu.

Symbol Scatter je nadstandardní bonusový symbol díky kterému můžete vyhrát náhodnou výhru či free spiny.

Slot Birds 81 mají čtyři válce a 81 výherních linií.