Slot Birds
95%

RTP

Vysoká

Volatilita

243 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Slot Birds
Vydání10.10.2018
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Avalanche, Free spiny, Gamble, Multiplikátor, Mystery Win, Progresivní jackpot, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Zvířecí automaty

Slot Birds – online výherní automat

Slot Birds – výherní automat od Apollo Games má téma, které je vám pravděpodobně známé: barevní ptáci v tropické džungli! Pokud jste fanoušky hry Angry Birds, rozhodně musíte vyzkoušet Slot Birds! Jakmile hru spustíte, přivítá vás živý pohled na džungli a barevné ptáky. Pokud jste někdy hráli některé velmi populární mobilní hry o ptácích nebo jste viděli obrázky makaků a rajských ptáků, víte, co můžete očekávat! Grafika, speciální efekty a zvukové efekty jsou velmi dobře zpracované. Vizuální stránku a hratelnost hry Slot Birds si můžete vyzkoušet, když si na GoodLuckMate zahrajete demoverzi zdarma!

Jak hrát

Slot Birds – Apollo Games slot má 5 válců a 3 řady. Má celkem 243 výherních řad. Úplný seznam výherních řad slotu Slot Birds najdete v nabídce hry. Tato hra je k dispozici pro všechny platformy – stolní počítač, tablet i mobilní telefon.

Stejně jako mnoho dalších výherních automatů od Apollo Games má Slot Birds spodní limit sázek 5 Kč a horní limit 1000 Kč. Jedná se o hru s vysokou sázkou a maximální výhrou 192x. Výplata za každé roztočení je určena počtem výherních řad aktivovaných na konci roztočení a symboly, které se na výherní řadě nacházejí. Výše sázky se jednoduše vynásobí výplatou. Pokud vyhrajete na více výherních řadách, výplaty jednotlivých řad se sečtou.

Automat Birds obsahuje funkci automatického roztočení pro hráče, kteří mají dostatek kreditů, ale ne dost času. Můžete si nastavit počet roztočení, stejně jako limity výher nebo proher.

Symboly

Jak se dalo očekávat, automat Birds používá jako symboly různé barevné ptačí postavy. Ve hře je 9 symbolů. Počínaje nejnižším symbolem, malým zeleným ptáčkem a supem, se za pět symbolů na jedné řadě vyplácí 4x celková sázka. Symboly oranžového ptáka a bílého ptáka vyplatí 8x vaši celkovou sázku za pět symbolů na řadě.

Velký zelený pták vyplatí za pět symbolů na řadě 15násobek vaší celkové sázky a velký symbol modrého ptáka 50násobek. To je největší výhra z běžných symbolů.

Bonusové symboly mají vyšší výplaty. Symbol Mystery Scatter, tajemný fialový pták, má nepředvídatelnou výplatu. Symbol Wild, skupina červených ptáků, vyplácí za pět symbolů 150násobek vaší celkové sázky!

Bonusové funkce Slot Birds

Ve hře Slot Birds je několik bonusových funkcí, které vám zpestří hraní! V první řadě má každý válec v horní části násobitel. Tento násobitel se zvyšuje při každé výhře a pomalu, ale jistě se tak navyšuje, abyste získali obrovskou výhru.

Vzpomínáte si na již zmíněný nejnižší symbol, supa? Pokud na konci roztočení nezískáte žádnou výherní kombinaci, ale na hrací ploše je několik supů, může se spustit bonusová hra Létající supi. Symboly supů odletí a nahradí je nové symboly, které mají šanci na výhru!

Další funkcí jsou létající symboly Wilds. Aktivuje se podobně jako funkce Létající supi. Pokud na hrací ploše nejsou žádné výherní kombinace, ale jsou zde symboly Wild, mohou symboly Wild přeletět na jiné místo na válcích a získat výhru!

A konečně, získáte-li tři, čtyři nebo pět symbolů Scatter Bonus, získáte deset, dvacet, respektive třicet bezplatných roztočení Slot Birds. Pokud chcete výhry maximalizovat, vyzkoušejte možnost Gamble, která může vaše výhry zdvojnásobit, pokud budete mít štěstí.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Slot Birds