Space Adventure – online výherní automat

Pokud vám pozemská dobrodružství nepřipadají dost zajímavá, možná je čas navštívit vesmír. Můžete tak učinit alespoň virtuálně, a to hraním online výherního automatu Space Adventure, který navrhla a vyvinula společnost e-Gaming. Jedná se o výherní automat, který využívá pěkné kreslené vizuální efekty včetně barevných ikon, tmavých válců a pohledu do vesmíru za válci.

Space Adventure má 5 válců a 20 výherních linií. V tomto online slotu najdete dvanáct běžných symbolů – satelit, šest hracích karet, robota, laserovou zbraň, červenou planetu, astronauta a zeleného Marťana. Mimozemský tvor je nejcennějším symbolem hry. Kombinace dvou (nebo v některých případech tří) a více symbolů stejného druhu na jedné linii vám zajistí peněžní odměnu. Vesmírná loď funguje jako symbol Scatter. Získáte-li tři z nich na třech prostředních válcích, aktivují se bonusová Free Spins. K dispozici je symbol Wild, který slouží jako divoký symbol a nahrazuje základní symboly pro dokončení výherních kombinací. V prostřední řadě se nachází rámeček, který přeměňuje běžné symboly na symboly Wild.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Space Adventure zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Space Adventure

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 19
Téma: Vesmírné sloty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol
Jackpot: Ano
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Space Adventure

Můžete hrát Space Adventure slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.

Určitě! Ve skutečnosti je slot Space Adventure jedním z našich nejoblíbenějších mobilních slotů. Hrajte na stolním počítači, tabletu i chytrém telefonu při zachování špičkové kvality bez ohledu na operační systém.