Automat Space Adventure zdarma

Space Adventure
97%

RTP

Střední

Volatilita

19 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Space Adventure – online výherní automat

Pokud vám pozemská dobrodružství nepřipadají dost zajímavá, možná je čas navštívit vesmír. Můžete tak učinit alespoň virtuálně, a to hraním online výherního automatu Space Adventure, který navrhla a vyvinula společnost e-Gaming. Jedná se o výherní automat, který využívá pěkné kreslené vizuální efekty včetně barevných ikon, tmavých válců a pohledu do vesmíru za válci.

 

Online automat Space Adventure

Space Adventure –vesmírný automat s 5ti válci a 20 výherních linií. Na vaší cestě vesmírem vám budou pomáhat wild symboly a scatter symboly. Navíc, můžete se těšit na bonusovou hru s free spiny.

Pokud patříte mezi fanoušky vesmírných automatů, tak tento automat je přesně pro vás. Automat Space Adventure nabízí poutavou grafiku, která vás vtáhne do děje.

 

Jaké jsou klíčové body recenze výherního automatu Space Adventure?

 • Space Adventure je online výherní automat s vesmírným tématem, který nabízí 5 válců a 20 výherních linií.

 • V této hře se můžete těšit na wild symboly, scatter symboly a bonusovou hru s free spiny.

 • Automat Space Adventure je vhodný pro fanoušky vesmírných dobrodružství i pro začátečníky v online výherních automatech.

 

Přehled automatu

Téma a grafika

Tématem automatu Space Adventure je sci-fi dobrodružství. V tomto dobrodružství se setkáte s astronauty, raketami, roboty a dokonce i s vesmírnými mimozemskými stopaři. Grafika hry je plná detailů a barevná, což vytváří autentickou atmosféru vesmíru.

Struktura hry

Space Adventure má 5 válců a 20 výherních linií. V tomto online slotu najdete dvanáct běžných symbolů, včetně satelitu, šesti hracích karet, robota, laserové zbraně, červené planety, astronauta a zeleného Marťana. Mimozemský tvor je nejcennějším symbolem hry. Wild symboly vám nahradí všechny ostatní symboly kromě Scatterů.

 

Pravidla automatu Space Adventure

Bonusové funkce

Symboly Wild a Scatter jsou klíčovými symboly v této hře. Symbol Wild může nahradit jakýkoli jiný symbol s výjimkou Scatteru a pomáhá vám vytvořit výherní kombinaci. Symbol Scatter vám zase přináší výhry bez ohledu na to, kde se na válcích objeví.

Kromě toho má tato hra také bonusovou funkci, která se aktivuje, pokud se vám podaří získat 3 symboly Scatter. Tuto funkci můžete aktivovat opakovaně a získat tak další výhry.

Doufáme, že vám tato sekce pomohla lépe pochopit pravidla a bonusové funkce hry Space Adventure. Přejeme vám hodně štěstí při hraní!

 

Jak hrát

Zahájení hry

Hraní automatu Space Adventure je velmi jednoduché. Nejprve si zvolte výši sázky, kterou chcete vsadit na jednu hru. Poté klikněte na tlačítko „Spin“ a hra může začít. Pokud umístíte na válcích alespoň 2 stejné symboly, vyhráváte. Výherní kombinace se musí nacházet na výherní linii, kterou si můžete zobrazit v průběhu hry.

 

Výhry a jackpoty

Výherní kombinace

Hrací automat Space Adventure nabízí celkem 20 výherních linií, na kterých můžete získat výhry. Výherní kombinace se skládají z minimálně 2 shodných symbolů, které musí být umístěny na vedlejších válcích v pořadí zleva doprava. Wild symboly mohou nahradit jakýkoli jiný symbol a tak zlepšit vaše šance na výhru.

Nejcennější symbol automatu je marťanský stopař, který vám může přinést až 1000násobek vaší sázky. Dalšími výherními symboly jsou astronaut, zbraň, robot, sonda, planeta a klasické symboly karet J, Q, K a A.

Progresivní jackpoty

Hrací automat Space Adventure nabízí také možnost získat progresivní jackpot. Progresivní jackpot se zvyšuje s každým sázením až do okamžiku, kdy je výhra vyplacena. Pro získání progresivního jackpotu musíte získat 5 symbolů marťanského stopaře na všech 5 válcích.

Pokud se vám podaří získat progresivní jackpot, můžete získat velmi vysokou výhru. Proto je důležité si vybrat správnou sázku, která vám umožní získat tuto výhru. Pokud si chcete zahrát na výhru, doporučujeme si zvolit maximální sázku, která vám umožní získat progresivní jackpot.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Nice Price je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Space Adventure

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

  Zveřejněno: 08.07.2023

  Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

  Nejčastější otázky o automatu Space Adventure

  Základní pravidla pro hraní online automatu Space Adventure jsou velmi jednoduchá. Automat má 5 válců a 20 výherních linií. Vaším cílem je trefit stejné symboly na výherní linii. Výhry jsou vypláceny zleva doprava a začínají na prvním válci.

  Při hře na online automatu Space Adventure můžete očekávat několik speciálních funkcí. Mezi ně patří například Wild symbol, který nahrazuje ostatní symboly kromě Scatter symbolu. Scatter symbol vám pak může zajistit až 15 volných spinů.

  Ano, online automat Space Adventure můžete hrát na vašem mobilním zařízení. Automat je plně optimalizován pro mobilní zařízení a můžete si tak užít hru kdykoliv a kdekoliv.

  Ano, je možné hrát online automat Space Adventure zdarma. Nicméně, pokud chcete hrát o skutečné peníze, bude nutná registrace u online kasina.