Sticky Four
98%

RTP

Volatilita

10 linií

Počet výherních linií

4 Válce

Počet válců

Rychlé info o Sticky Four
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Multiplikátor, Sticky symboly
Téma Magické automaty

Sticky Four – online výherní automat

Připravte se na dobrodružství plné čarodějů, magie a tajemných království. Sticky Four je online hrací automat, který vyvinula společnost e-Gaming. Tento online výherní automat s fantasy tématikou má krásnou grafiku a obsahuje lesklé ikony v sytých barvách a fialové válce a pozadí.

 

Funkce automatu Sticky Four

Sticky Four má 4 válce a 10 výherních linií. Na této neobvyklé sadě válců najdou hráči pouze osm známých symbolů – čtyři barvy hracích karet a čtyři symboly hracích karet s různými postavami. Nejhodnotnějším pravidelným symbolem je zde eso se žlutým čarodějem. Symbol shied je divoký symbol. Nahrazuje všechny chybějící běžné symboly, pokud vám pomůže vytvořit výherní kombinace. Kdykoli vytvoříte výherní kombinaci, výherní symboly zůstanou na svém místě a vy získáte opětovné roztočení. Pokud vám padají nové výherní kombinace, můžete opakovaná roztočení získávat zdarma i nadále.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Nice Price je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Sticky Four

Automaty zdarma 2024

4ThePlayer

Synot Games

Synot Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

    Nejčastější otázky o automatu Sticky Four