Sticky Four – online výherní automat

Připravte se na dobrodružství plné čarodějů, magie a tajemných království. Sticky Four je online hrací automat, který vyvinula společnost e-Gaming. Tento online výherní automat s fantasy tématikou má krásnou grafiku a obsahuje lesklé ikony v sytých barvách a fialové válce a pozadí.

Sticky Four má 4 válce a 10 výherních linií. Na této neobvyklé sadě válců najdou hráči pouze osm známých symbolů – čtyři barvy hracích karet a čtyři symboly hracích karet s různými postavami. Nejhodnotnějším pravidelným symbolem je zde eso se žlutým čarodějem. Symbol shied je divoký symbol. Nahrazuje všechny chybějící běžné symboly, pokud vám pomůže vytvořit výherní kombinace. Kdykoli vytvoříte výherní kombinaci, výherní symboly zůstanou na svém místě a vy získáte opětovné roztočení. Pokud vám padají nové výherní kombinace, můžete opakovaná roztočení získávat zdarma i nadále.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Sticky Four zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Sticky Four

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 4
Počet výherních linií: 10
Téma: Magic
Bonus: Multiplier, Sticky Wilds, Free Spiny, Wild Symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Sticky Four

Můžete hrát Sticky Four slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.

Určitě! Ve skutečnosti je slot Sticky Four jedním z našich nejoblíbenějších mobilních slotů. Hrajte na stolním počítači, tabletu i chytrém telefonu při zachování špičkové kvality bez ohledu na operační systém.