Automat Super Star 27 zdarma

%

RTP

Volatilita

27

Počet výherních linií

3

Počet válců

Rychlé info o Super Star 27
Vydání
Výrobce E-Gaming
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Wild Symbol, Mystery symbol
Téma Orientální sloty

Super Star 27 – online výherní automat

Pokud máte náladu na jednoduchou a přímočarou hru s jednoduchými pravidly a klasickým tématem, pak čtěte dále, protože jsme našli hru, která má všechny výše uvedené vlastnosti.

Super Star 27 je video automat vyvinutý společností eGaming, který byl navržen tak, aby vypadal jako klasická hra s kostkami v kasinu. Pravidla a nastavení jsou jednoduchá a intuitivní, takže neexistuje žádná výmluva, proč hru nevyzkoušet a nezjistit, jaké odměny by vás mohly čekat po několika roztočeních.

Objevte Super Star 27 a všechny její vlastnosti v naší kompletní recenzi hry.

Super Star 27 je jednoduchý, ale přesto elegantní výherní automat s moderní grafikou a špičkovým zpracováním, které ocení mnoho hráčů.

Válce zabírají většinu herní obrazovky a vznášejí se na lesklém černém, hnědém a žlutém pozadí. Příkazová tlačítka jsou omezena na minimum, jsou naskládána pod samotnými válci a hra působí výrazně kasinovým dojmem.

Super Star 27 dělá dobrý první dojem i přes jeho celkovou jako funkcí nebo ornamentů. Zaměřte se na samotnou hru a v naší další části se dozvíte, jak ji spustit.

Základní pravidla hry Super Star 27 jsou tak jednoduchá, jak jen pravidla výherních automatů mohou být. Vše je hned od začátku zcela jasně uvedeno v příkazovém řádku pod válci.

Tři válce hry obsahují celkem 27 výherních řad. Tyto linie, které se táhnou přes celou obrazovku, udávají, na kterých pozicích se mohou kombinace stejných symbolů proměnit v peněžní výhry pro šťastné hráče. Tlačítko sázky vám pomůže zvolit sázku pro další tah. Jakmile budete s nastavením spokojeni, roztočte válce a hra začne.

Různé peněžní odměny, které ve hře Super Star 27 najdete, se odvíjejí od vaší aktuální výše sázky stejně jako od samotných kombinací symbolů. To znamená, že čím více peněz jste ochotni riskovat na válcích, tím více budete moci během hry získat. Kliknutím na tlačítko maximální sázky můžete jít all-in a při dalším tahu vsadit vysokou částku. Tento tah se může ukázat jako riskantní, ale pro hráče, kteří usilují o jackpot, je to správná cesta a nic menšího. Super Star 27 obsahuje také obvyklý herní režim automatického roztočení, který po aktivaci nechá válce po určitou dobu volně rotovat.

Také nabídka symbolů hry Super Star 27 je poměrně kompaktní a obsahuje jen několik symbolů. Všechny základní výherní kombinace hry se skládají ze 3 stejných symbolů, které padnou na výherní řadě.

Nejčastějšími symboly hry Super Star 27 je 6 obvyklých stěn hrací kostky. Všechny od 1 do 6 jsou v různých barvách a mohou mít hodnotu od 2 do 10násobku vaší sázky na řadu.

Po nich následují červené čínské kostky, speciální kostka 7 a zlatá kostka, která má hodnotu 30násobku vaší aktuální sázky. Jak vidíte, ve hře Super Star 27 budete muset získat mnoho kombinací v řadě, abyste si připsali skutečně velkou výhru. Nebo se můžete spolehnout na speciální funkce hry, které prozkoumáme příště.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Burning Hot
96.45
EGT

Burning Hot

Blood Revival
95
Apollo Games

Blood Revival

Marta Křížová

Zveřejněno: 24.02.2022

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Super Star 27