Tornado Bill
97%

RTP

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Tornado Bill
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Free spiny, Multiplikátor, Mystery Win, Scatter symbol, Wild symbol
Téma Kovbojské automaty

Tornado Bill – online výherní automat

Seznamte se s Billem, starým kovbojem, který žije na samotě v prérii. Tornado Bill je online hrací automat, který navrhla a vydala společnost e-Gaming. Tato hra přichází s kvalitním kresleným vizuálem – jedinečnými ikonami ve specifických barvách, bílými válci a obrázkem jakéhosi kaňonu v poušti na pozadí.

 

Funkce automatu Tornado Bill

Tornado Bill je vybaven 5 válci a 20 výherními liniemi. V této hře najdete jedenáct běžných symbolů, mezi nimiž nechybí tumbleweed, šest symbolů hracích karet, lebka zvířete, kaktus, kovbojský klobouk a revolver. Tornado Bill má také symboly se speciálními vlastnostmi, jako je logo hry, které představuje potulný symbol Wild, jenž mění všechny základní symboly na symboly Wild. Získáte-li tři symboly větrného mlýna, aktivujete deset roztočení zdarma, v nichž se výhry násobí (1x až 5x). A konečně každý symbol Rychlé výhry vyplatí náhodnou výhru až do výše 40násobku vaší počáteční sázky.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Nice Price je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Tornado Bill

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

    Nejčastější otázky o automatu Tornado Bill