Tornado Bill – online výherní automat

Seznamte se s Billem, starým kovbojem, který žije na samotě v prérii. Tornado Bill je online hrací automat, který navrhla a vydala společnost e-Gaming. Tato hra přichází s kvalitním kresleným vizuálem – jedinečnými ikonami ve specifických barvách, bílými válci a obrázkem jakéhosi kaňonu v poušti na pozadí.

Tornado Bill je vybaven 5 válci a 20 výherními liniemi. V této hře najdete jedenáct běžných symbolů, mezi nimiž nechybí tumbleweed, šest symbolů hracích karet, lebka zvířete, kaktus, kovbojský klobouk a revolver. Tornado Bill má také symboly se speciálními vlastnostmi, jako je logo hry, které představuje potulný symbol Wild, jenž mění všechny základní symboly na symboly Wild. Získáte-li tři symboly větrného mlýna, aktivujete deset roztočení zdarma, v nichž se výhry násobí (1x až 5x). A konečně každý symbol Rychlé výhry vyplatí náhodnou výhru až do výše 40násobku vaší počáteční sázky.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Hrát automat Tornado Bill zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

🎰 Tornado Bill

Vydání:
Druh hry: Automaty
Výrobce: E-Gaming
Počet válců: 5
Počet výherních linií: 20
Téma: Funky sloty
Bonus: Multiplier, Free Spiny, Wild Symbol, Scatter symbol, Mystery symbol
Jackpot: Ne
RTP: %

Volatilita:
Minimální sázka: 5 Kč

Maximální sázka: 1000 Kč

Maximální výhra: 500000 Kč

❓ Nejčastější otázky týkající se hry Tornado Bill

Můžete hrát Tornado Bill slot zdarma přímo zde na naší webové stránce. Doporučujeme také vyzkoušet funkce některých ze stovky dalších demoverzí od špičkových poskytovatelů, které máme na webu.

Určitě! Ve skutečnosti je slot Tornado Bill jedním z našich nejoblíbenějších mobilních slotů. Hrajte na stolním počítači, tabletu i chytrém telefonu při zachování špičkové kvality bez ohledu na operační systém.