Automat Treasure Cubes zdarma

%

RTP

Volatilita

5

Počet výherních linií

5

Počet válců

Rychlé info o Treasure Cubes
Vydání
Výrobce E-Gaming
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Scatter symbol
Téma Orientální sloty

Treasure Cubes – online výherní automat

Klasické hry s kostkami jsou populárnější než kdy jindy a my se zde blíže podíváme na jednu, která umí do jinak klasického tématu vnést trochu originality.

Treasure Cubes je videoautomat navržený společností eGaming, který hráče vyzve, aby riskovali a zlepšili svou hru, pokud chtějí mít slušnou šanci na jackpot. Není v tom žádné tajemství, sklidíte jen to, co zasejete, a pokud chcete mít větší šanci na úspěch, musíte si nejprve udělat domácí úkol.

Projděte si naši úplnou recenzi hry Treasure Cubes a brzy budete plně připraveni na výzvu, která vás čeká.

Treasure Cubes má velmi klasický vzhled s křiklavými barvami, které vynikají na tmavém pozadí.

Jediným viditelným prvkem hry jsou válce, na kterých se předvádějí obří symboly. Pozadí je černo-modré se zlatým logem nahoře a standardní příkazovou lištou eGaming dole. Nic víc a nic míň.

Treasure Cubes nevypadá tak okázale jako jiné podobné hry, ve skutečnosti se drží standardního a konzervativního vzhledu. Zatím nic příliš výjimečného, takže se přesuňme dál a podívejme se na hratelnost dále.

Začít na válcích hry Treasure Cubes není nijak složité. Stačí, když budete postupovat podle několika jednoduchých kroků, a během chvilky se můžete pustit do hry.

Hra obsahuje 5 válců a stejně tolik výherních řad, malou matici, která ukazuje, kde se musí objevit kombinace symbolů, abyste za ně získali peněžní výhry. Kliknutím na tlačítko sázky si zvolte sázku a poté roztočte válce. Každé kolo se automaticky odehraje na všech 5 výherních řadách.

Výplaty, které jsou ve hře Kostky pokladů k dispozici, se odvíjejí od výherních kombinací symbolů a velikosti sázky na řadu. Pomocí tlačítka maximální sázky můžete jediným kliknutím myši jít do všeho a riskovat vše, abyste za to možná získali jackpot, kdo ví. Treasure Cubes můžete hrát také v režimu automatického roztočení. Po aktivaci tohoto herního režimu si můžete zvolit sázku a nechat válce volně se točit tak dlouho, jak uznáte za vhodné. Stačí se pohodlně usadit a držet si palce, všechny výhry se vám v průběhu hry automaticky převedou.

Hra Treasure Cubes obsahuje jen hrstku symbolů, z nichž všechny jsou samozřejmě kostky. Většinu výherních kombinací tvoří 3, 4 nebo 5 stejných symbolů, které padnou na jedné z výherních řad současně.

Nejčastějšími symboly hry jsou standardní kostky s čísly 1 až 5. Mají hodnotu od 1 do 80násobku vaší aktuální sázky, a pokud chcete v této fázi hry získat skutečně vysokou výhru, musíte jich získat mnoho za sebou.

Všimněte si, že kostka 1 je z nich nejméně hodnotná, ale vyvolá výhru i při krátkých kombinacích pouhých 2 symbolů na výherní řadě. Příjemný prvek, který vám pomůže vyhrát něco navíc, ale kostky pokladů toho kromě těchto základních symbolů nabízejí ještě mnohem víc.

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Crystal Miners
95
Apollo Games

Crystal Miners

Farmer Jack
E-Gaming

Farmer Jack

Marta Křížová

Zveřejněno: 24.02.2022

Naposledy aktualizováno: 22. 2. 2023

Nejčastější otázky o automatu Treasure Cubes