Automat Treasure Cubes zdarma

Treasure Cubes

RTP

Nízká

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Treasure Cubes
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Scatter symbol
Téma Neobvyklé automaty

Treasure Cubes – online výherní automat

Klasické hry s kostkami jsou populárnější než kdy jindy a my se zde blíže podíváme na jednu, která umí do jinak klasického tématu vnést trochu originality.

Treasure Cubes je videoautomat navržený společností eGaming, který hráče vyzve, aby riskovali a zlepšili svou hru, pokud chtějí mít slušnou šanci na jackpot. Není v tom žádné tajemství, sklidíte jen to, co zasejete, a pokud chcete mít větší šanci na úspěch, musíte si nejprve udělat domácí úkol.

Projděte si naši úplnou recenzi hry Treasure Cubes a brzy budete plně připraveni na výzvu, která vás čeká.

Treasure Cubes má velmi klasický vzhled s křiklavými barvami, které vynikají na tmavém pozadí.

Jediným viditelným prvkem hry jsou válce, na kterých se předvádějí obří symboly. Pozadí je černo-modré se zlatým logem nahoře a standardní příkazovou lištou eGaming dole. Nic víc a nic míň.

Treasure Cubes nevypadá tak okázale jako jiné podobné hry, ve skutečnosti se drží standardního a konzervativního vzhledu. Zatím nic příliš výjimečného, takže se přesuňme dál a podívejme se na hratelnost dále.

Začít na válcích hry Treasure Cubes není nijak složité. Stačí, když budete postupovat podle několika jednoduchých kroků, a během chvilky se můžete pustit do hry.

Hra obsahuje 5 válců a stejně tolik výherních řad, malou matici, která ukazuje, kde se musí objevit kombinace symbolů, abyste za ně získali peněžní výhry. Kliknutím na tlačítko sázky si zvolte sázku a poté roztočte válce. Každé kolo se automaticky odehraje na všech 5 výherních řadách.

Výplaty, které jsou ve hře Kostky pokladů k dispozici, se odvíjejí od výherních kombinací symbolů a velikosti sázky na řadu. Pomocí tlačítka maximální sázky můžete jediným kliknutím myši jít do všeho a riskovat vše, abyste za to možná získali jackpot, kdo ví. Treasure Cubes můžete hrát také v režimu automatického roztočení. Po aktivaci tohoto herního režimu si můžete zvolit sázku a nechat válce volně se točit tak dlouho, jak uznáte za vhodné. Stačí se pohodlně usadit a držet si palce, všechny výhry se vám v průběhu hry automaticky převedou.

Hra Treasure Cubes obsahuje jen hrstku symbolů, z nichž všechny jsou samozřejmě kostky. Většinu výherních kombinací tvoří 3, 4 nebo 5 stejných symbolů, které padnou na jedné z výherních řad současně.

Nejčastějšími symboly hry jsou standardní kostky s čísly 1 až 5. Mají hodnotu od 1 do 80násobku vaší aktuální sázky, a pokud chcete v této fázi hry získat skutečně vysokou výhru, musíte jich získat mnoho za sebou.

Všimněte si, že kostka 1 je z nich nejméně hodnotná, ale vyvolá výhru i při krátkých kombinacích pouhých 2 symbolů na výherní řadě. Příjemný prvek, který vám pomůže vyhrát něco navíc, ale kostky pokladů toho kromě těchto základních symbolů nabízejí ještě mnohem víc.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Nice Price je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Treasure Cubes

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 08.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

    Nejčastější otázky o automatu Treasure Cubes