Automat Treasures Of Asgard zdarma

Treasures Of Asgard
97%

RTP

Volatilita

20 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Treasures Of Asgard
Vydání
VýrobceE-Gaming
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Scatter symbol, Sticky symboly, Wild symbol
Téma Ovocné automaty

Treasures Of Asgard – Vzrušující dobrodružství na válcích od eGaming

Treasures Of Asgard, vytvořený vývojáři eGaming, je poutavý online automat, který hráče zavádí do světa severské mytologie plného dobrodružství a skvostů. S vysokou návratností pro hráče (RTP) 97,00% a s 20 výherními liniemi na 5 válcích je tento slot ideální volbou pro hráče hledající zábavu a možnosti pro výhru.

 

Funkce automatu Treasures Of Asgard

Automat Treasures Of Asgard přichází s několika funkcemi, které zvyšují potenciál pro výhru. Divoký symbol (wild symbol) může nahradit jakýkoli jiný symbol na válcích kromě scatter symbolu, což umožňuje hráčům snadněji vytvářet výherní kombinace.

Scatter symbol je další klíčovou funkcí, která může aktivovat sticky free spins. Pokud se na válci objeví tři nebo více scatter symbolů, hráči získají volná otočení. Během těchto otočení zůstanou divoké symboly na svých místech, což zvyšuje šance na větší výhry.

Vizuálně se Treasures Of Asgard pyšní kvalitními grafikami, které hráče přenáší do severské mytologie. V designu převažují temné barvy a symboly, které odrážejí tuto tematiku.

Závěrem, Treasures Of Asgard od eGaming je poutavý online slot, který nabízí hodiny zábavy a potenciál pro významné výhry. Jeho vysoká RTP, různé funkce a unikátní severská tematika činí z tohoto automatu skvělý výběr pro všechny fanoušky online automatů.

 

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

 

eGaming – Přední český vývojář automatů

Společnost eGaming se řadí mezi přední české vývojáře automatů a jejich hry jsou oblíbené u hráčů po celém světě. Treasures Of Asgard je dalším příkladem jejich kvalitního a inovativního přístupu k vývoji her. Společnost eGaming se zaměřuje na vytváření zábavných her s atraktivní grafikou, poutavým herním prostředím a zajímavými funkcemi.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Herní prostředí automatu Treasures Of Asgard

Automaty zdarma 2024

Zveřejněno: 19.07.2023

Naposledy aktualizováno: 25. 1. 2024

Nejčastější otázky o automatu Treasures Of Asgard