Automat Turbo Slots 81 zdarma

Turbo Slots 81

RTP

Volatilita

Počet výherních linií

Počet válců

Rychlé info o Turbo Slots 81
Vydání19.02.2019
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce
Téma

Turbo Slots 81 – online automat od Apollo Games

Automat Turbo Slots 81 je tradiční automat s ovocnou tématikou a futuristickým nádechem. Jeho jasná a barevná neonová mřížka se skládá ze 4 válců, 3 řad a, jak už název napovídá, z 81 výherních řad, takže můžete točit a vyhrát s více než 80 příležitostmi, kdy vám padne výherní kombinace symbolů!

Online automat vyvinula společnost Apollo Games, která byla založena v roce 2007 a od té doby vytvořila působivou sbírku jedinečně zajímavých výherních automatů. Je také považován za jeden z jejich nejlepších online slotů pro své esteticky příjemné válce a potenciál spustit vzrušující bonusové funkce s nejhůře vydělávajícími symboly na mřížce třešněmi, pomeranči, hrozny, melouny a zvonky a nejlépe vydělávajícími symboly sedmičkami, tyčemi a diamanty.

Co Vám může nabídnout automat Turbo Slots 81?

Minimální sázka, kterou můžete vsadit na jedno roztočení výherního automatu Turbo Slots 81, je 5 Kč a maximální 1000 Kč. Byl také oceněn nastavitelným RTP a volatilitou. Pokud jste příznivci bonusových funkcí, které můžete najít při hraní různých typů automatů, online automat Turbo Slots 81 vám jistě zvýší hladinu vzrušení! Pokud vám například kdekoli na válcích padne divoký symbol, nahradí všechny ostatní symboly, může se náhodně rozšířit a nahradit celou mřížku, může se náhodně objevit, a dokonce i míchat symboly, aby zvýšil vaše šance na výhru ve výherní řadě.

Pokud naopak padne na symbol násobitele, nahradí jakýkoli jiný symbol na mřížce kromě symbolu Wild a dokonce zdvojnásobí vaši výhru, pokud padne v rámci 1 z 81 pevných výherních řad!

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

E-Gaming

Apollo Games

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Turbo Slots 81