Automat Turbo Slots 81 zdarma

95%

RTP

Vysoká

Volatilita

81

Počet výherních linií

3

Počet válců

Rychlé info o Turbo Slots 81
Vydání 19.02.2019
Výrobce Apollo Games
Minimální sázka 5 Kč
Maximální sázka 1000 Kč
Funkce Multiplier, Wild Symbol
Téma Ovocné automaty, Šperky a drahokamy

Turbo Slots 81 – online výherní automat

Automat Turbo Slots 81 je tradiční automat s ovocnou tématikou a futuristickým nádechem. Jeho jasná a barevná neonová mřížka se skládá ze 4 válců, 3 řad a, jak už název napovídá, z 81 výherních řad, takže můžete točit a vyhrát s více než 80 příležitostmi, kdy vám padne výherní kombinace symbolů!

Online automat Turbo Slots 81 vyvinula společnost Apollo Games, která byla založena v roce 2007 a od té doby vytvořila působivou sbírku jedinečně zajímavých výherních automatů. Je také považován za jeden z jejich nejlepších online slotů pro své esteticky příjemné válce a potenciál spustit vzrušující bonusové funkce s nejhůře vydělávajícími symboly na mřížce třešněmi, pomeranči, hrozny, melouny a zvonky a nejlépe vydělávajícími symboly sedmičkami, tyčemi a diamanty.

Minimální sázka, kterou můžete vsadit na jedno roztočení výherního automatu Turbo Slots 81, je 5 Kč a maximální 1000 Kč. Byl také oceněn nastavitelným RTP a volatilitou.

Pokud jste příznivci bonusových funkcí, které můžete najít při hraní různých typů automatů, online automat Turbo Slots 81 vám jistě zvýší hladinu vzrušení! Pokud vám například kdekoli na válcích padne divoký symbol, nahradí všechny ostatní symboly, může se náhodně rozšířit a nahradit celou mřížku, může se náhodně objevit, a dokonce i míchat symboly, aby zvýšil vaše šance na výhru ve výherní řadě.

Pokud naopak padne na symbol násobitele, nahradí jakýkoli jiný symbol na mřížce kromě symbolu Wild a dokonce zdvojnásobí vaši výhru, pokud padne v rámci 1 z 81 pevných výherních řad!

Automaty zdarma můžete najít na naší stránce, můžete najít více než stovky automatů zdarma

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2023

Double Game
96.08
E-Gaming

Double Game

Turbo Slots 81
95
Apollo Games

Turbo Slots 81

Golden Myth
98.01
Synot Games

Golden Myth

Marta Křížová

Zveřejněno: 14.02.2022

Naposledy aktualizováno: 6. 6. 2023

Nejčastější otázky o automatu Turbo Slots 81