Turbo Slots
95%

RTP

Volatilita

5 linií

Počet výherních linií

5 Válců

Počet válců

Rychlé info o Turbo Slots
Vydání10.10.2018
VýrobceApollo Games
Minimální sázka5 Kč
Maximální sázka1.000 Kč
Funkce Autoplay, Expanding symbol, Gamble, Progresivní jackpot, Respin, Wild symbol
Téma Ovocné automaty

Turbo Slots – online automat od Apollo Games

Klasické výherní automaty mohou být zábavné, ale mohou být ještě vzrušující, pokud mají nějaké doplňky. Turbo Slots je online automat vyvinutý společností Apollo Games, který tyto doplňky nabízí. Tato hra má pět válců, pět výherních řad a zábavné vizuální efekty. Pokud jde o vizuální stránku, najdete zde velké ikony se zajímavými detaily v živých barvách, tmavé válce a obrázek na pozadí, na kterém můžete vidět animovaná světla, potrubí a ozubená kola z kovu. Co se týče zvukových efektů, během roztočení a po výherních tazích vás čekají retro zvukové efekty. Je celkem logické, že tak nízký počet výherních řad nelze změnit. Můžete však využít několik dalších možností, jak vylepšit svůj herní zážitek. Tento automat má také pěknou bonusovou funkci násobení. Nezapomeňte, že automat Turbo Slots je k dispozici také na chytrých telefonech a tabletech. Zahrajte si demo této hry zdarma na naší webové stránce.

Jak hrát automat Turbo Slots

Hraní automatu Turbo Slots je poměrně jednoduché. Tento online video automat má matrici, která zahrnuje pět válců, pět výherních řad a tři řady na válec. Aby se válce roztočily, musíte kliknout na efektní zelené tlačítko Start. Před spuštěním hry můžete samozřejmě změnit výši své sázky. Na výběr máte několik možností celkové sázky, ale minimální částka je 5 Kč, zatímco maximální částka je stanovena na 1000 Kč.

Hráči získají přístup k více možnostem stisknutím červeného tlačítka nabídky. Tím získají nápovědu k základním pravidlům tohoto výherního automatu. Mohou si také zkontrolovat svou historii a prohlédnout si tabulku výplat. Na tomto místě můžete změnit jazyk a také změnit výši sázky.

Symboly

Výherní tabulka slotu Turbo Slots obsahuje základní symboly, které jsou známé z mnoha jiných online slotů. Hodnota odměn, které tyto symboly přinášejí, se postupně zvyšuje. Ve spodní části se nacházejí třešně a citrony. Tři, čtyři nebo pět z nich vám přinesou 5, 10 nebo 20násobek sázky na řadu za tři, čtyři, respektive pět třešní nebo citronů na řadě. Po nich následují kiwi a pomeranče. Pokud jich trefíte tři, čtyři nebo pět (stejného druhu), získáte 10, 20 nebo 40násobek sázky na řadu.

Po těchto symbolech následují melouny, hrozny, švestky, šťastné červené sedmičky a zvonky. Na seznamu základních symbolů jsou navíc ikony barů a modrých diamantů. Pokud na jedné řadě trefíte dva, tři, čtyři nebo pět pruhů, získáte výhru ve výši 30, 60, 160 nebo 1280násobku sázky na řadu. Naopak trefení dvou, tří, čtyř nebo pěti diamantů na jedné výherní řadě přinese 40, 80, 640 nebo 2 500násobek sázky na řadu.

Bonusové funkce Turbo Slots

Možná nejsou velkolepé a jedinečné, ale bonusové funkce Turbo Slots mohou být lukrativní. Začněme tuto část tím, že upozorníme na to, že u Turbo Slots nejsou žádná bezplatná roztočení. Ve hře se nachází symbol Wild, který má schopnost nahradit jakýkoli jiný symbol, kdykoli vám pomůže vytvořit výherní kombinaci. Tento symbol Wild se objevuje pouze na posledních čtyřech válcích matice. Náhodně se rozšiřuje a pokrývá celý válec, čímž dává hráčům více šancí na vytvoření výherních kombinací.

Dále tu máme funkci násobení. První tři, čtyři nebo pět válců pokryjete třešněmi, citrony, pomeranči nebo kiwi a znásobíte tak své výhry třikrát, čtyřikrát, respektive pětkrát.

Nakonec bychom neměli zapomenout na bonusovou hru. Tato funkce je přítomna v mnoha dalších výherních automatech a funguje podobným způsobem. Když vytvoříte výherní kombinaci, můžete stisknout tlačítko GAMBLE a pokusit se uhodnout barvu karty na vrcholu balíčku. Při správném odhadu zdvojnásobíte svou výhru. Špatným odhadem o ně přijdete. Nezapomeňte, že částku, kterou chcete vsadit, můžete snížit na polovinu. Také můžete hrát pětkrát za sebou, pokud chcete.

RTP a volatilita

O RTP Turbo Slots nejsou k dispozici žádné informace. Důvod je jednoduchý. Vývojář softwaru se rozhodl poskytnout nastavitelnou mechaniku Return to Plater. To znamená, že online kasina, kde je tato hra k dispozici, si RTP nastaví sama. Totéž platí pro volatilitu hry.

Hraní automatů zdarma

Hraní automatů zdarma může být příjemným způsobem, jak zažít vzrušení z hraní v kasinu, aniž byste museli utratit peníze. Jak ale automaty zdarma hrát?

Každé online kasino nabízí možnost si zahrát online automat v demo verzi, která vám umožní hrát automat zcela zdarma. Hra funguje úplně stejně, jako když sázíte za peníze, akorát hrajete s takzvanými herními kredity. Ty se od reálných peněz liší především tím, že jsou neomezené. Kdykoli ti konto dojde, stačí hru znovu načíst a budeš mít zase plnou částku.

Apollo Games – česká jednička ve vývoji automatů

Apollo Games je vývojář automatů, který se specializuje na výrobu her pro kamenné kasina i pro online kasina. Společnost byla založena v roce 2007, sídlí v České republice a rychle si získala uznání díky jedinečné kombinaci tradičních a moderních prvků ve své nabídce automatů. Společnost se pyšní vývojem automatů do kamenných kasin i online automatů, které mají za cíl uspokojit širokou škálu hráčů, a kombinovat nejmodernější technologie s hlubokým porozuměním preferencím hráčů.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Účast osob mladších 18 let na hazardní hře je zakázána.

Automaty zdarma 2024

content
Latest posts by content (see all)

    Zveřejněno: 07.07.2023

    Naposledy aktualizováno: 13. 7. 2023

    Nejčastější otázky o automatu Turbo Slots